Автобусні тури до Європи

фото туру Автобусні тури до Європи
1 день
з 20.03.2019 по 31.03.2022

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд

Часткове харчування
від 35 EUR за 1 особу
Телефони для довідки

Велике різномаїття програм. Не зволікайте - бронюйте кращі місця в наших насичених програмах.

 

Дата Назва  туру Ціна
 Економ (більше одного нвчного переїзду)
24.04 «Круїз в Стокгольм» 68€
24.04 «На хвиинку в Амстердам!» 138€
25.04 «Празький вікенд + Дрезден» 75€
25.04 «Австрійський вікенд: Відень - Зальцбург - Прага» 78€
25.04 «Чарівність трьох міст: Будапешт-Відень-Прага» 80€
25.04 «Європейський вояж: Дрезден+Прага+Відень» 80€
25.04 «Ура Венеція!» 88€
25.04 «Казки Чехії для Вас!» 95€
25.04 «Моя улюблена Італія:
Венеція - Верона - Мілан - о.Комо»
118€
25.04 «Римські канікули» 128€
25.04 «Нойшванштайн – лебедина казка Баварії…» 128€
25.04 «Люблю тебя, Італія моя... Венеція-Флоренція-Рим» 138€
25.04 «Прогулянка по Швейцарії» 148€
25.04 «Італія – країна насолод...
Рим-Венеція-Флоренція»
169€
25.04 «Донна Барселона, красуня – іспанка!» 240€
26.04 «Мікс вікенд: Будапешт + Відень» 40€
26.04 «Угорський мікс вікенд!» 45€
26.04 «Прага - моє улюблене місто» 45€
26.04 «Моя казкова Прага» 45€
26.04 «Вікенд по-австрійськи: Відень столиця розкоші» 50€
26.04 «Празький вікенд + Відень» 75€
26.04 «Яскраві діаманти Австрії» 75€
26.04 «Дві столиці імперії!!! Відень у вартості туру!» 95€
26.04 «Легенди та Казки Прибалтики!» 95€
26.04 «Незабутній Амстердам!» 128€
26.04 «О Рим, ти цілий світ!»  138€
26.04 «Привіт Париж» 138€
26.04 «Казкове королівство – Амстердам» 140€
26.04 «Париж - місто кохання!» 158€
26.04 «Рим... І вічності мало!» 165€
26.04 «Ах, мій милий Амстердам…» 235€
27.04 «Мікс вікенд: Будапешт + Відень» 40€
27.04 «Заберу тебя в Мілан» 138€
27.04 «Казкові міста: Брюссель та Амстердам» 188€
27.04 «Париж - це пристрасть! Париж-  це свято!» 188€
27.04 «Париж та Амстердам - місто свято, місто мрія...» 198€
27.04 «Хоть одним окос поглянути на Париж...» 200€
27.04 «Італія - країна моєї мрії!» 205€
27.04 «Лазурна перлина - Ніцца» 259€
27.04 «Каталонія запрошує Вас!» 299€
27.04 «Розкішно жити не заборониш: Італія + Іспанія» 365€
29.04 «Мікс вікенд: Будапешт + Відень» 40€
29.04 «О Рим, ти цілий світ!»  138€
29.04 «Всі дороги ведуть в Рим...» 212
29.04 «Ми в Ніццу, в Ніццу з вітерцем» 225€
30.04 «Нас приваблюють міста... Париж та Люксембург» 145€
30.04 «Париж - місто кохання!» 158€
01.05 «Завезу тебя в Мілан» 125€
02.05 «Римські канікули» 118€
02.05 «Ура Венеція!» 78€
02.05 «Моя улюблена Італія:
Венеція - Верона - Мілан - о.Комо»
118€
02.05 «Чарівність трьох міст: Будапешт-Відень-Прага» 80€
02.05 «Ласкапо просимо в Мюнхен!» 95€
02.05 «Казки Чехії для Вас!» 95€
02.05 «Європейський вояж: Дрезден+Прага+Відень» 80€
02.05 «Нойшванштайн – лебедина казка Баварії…» 128€
02.05 «Празький вікенд + Дрезден» 80€
02.05 «Прогулянка по Швейцарії» 148€
 З 1 нічним переїздом
25.04 «Довгоочікувани вікенд: Прага-Відень-Краків» 85€
25.04 «Твій успішний вікенд: Відень – Краків - Будапешт» 85€
25.04 «Королівський вікенд: Дрезден-Прага-Краків» 88€
25.04 «Яскраві вогні: Прага - Дрезден - Вроцлав» 95€
25.04 «Красуня Прага» 95€
25.04 «З Берліна в Tropical Islands» 110€
25.04 «Словенія та Італія - вікенд на двох» 118€
25.04 «Мрія вже так близько... Мюнхен і Цюріх» 178€
25.04 «На побачення з красотою та вічністю: Ніцца, Монако, Монте-Карло» 218€
26.04 «Вікенд в Кракові» 35€
26.04 «Чудовий Будапешт + Відень» 55€
26.04 «Термальный рай на вікенд: Егер-Будапешт-Егерсалок-Хевіз» 68€
26.04 «Вікенд твоєї мрії: Краків+Прага» 80€
26.04 «Чарівність Італії» 188€
27.04 «Адріатика!!! Море задоволення!!!» 208€
27.04 «Столичний експрес: Брюссель+Амстердам» 220€
27.04 «Супер відпочинок на морі в Італії (5 ночей на морі)» 238€
28.04 «Париж...Моя мрія та сон...» 218€
29.04 «Ось вона любовов: Швейцарія та Німеччина» 208€
30.04 «Спокусниця Ніцца та гламурний Портофіно!» 230€
02.05 «Довгоочікувани вікенд: Прага-Відень-Краків» 85€
02.05 «Твій успішний вікенд: Відень – Краків - Будапешт» 85€
02.05 «Яскраві вогні: Прага - Дрезден - Вроцлав» 95€
02.05 «Красуня Прага» 95€
02.05 «Королівський вікенд: Дрезден-Прага-Краків» 98€
02.05 «З Берліна в Tropical Islands» 110€
02.05 «Мрія вже так близько... Мюнхен та Цюріх» 178€
Без нічних переїздів
25.04 «Наш чудовий вікенд: Краків-Дрезден-Прага» 108€
25.04 «Ваш комфортний вікенд: Краків-Прага-Відень-Будапешт» 115€
25.04 «Дрезден та Берлін - Живи та Подорожуй» 118€
25.04 «Кращі з кращих: Відень-Зальцбург-Мюнхен» 138€
25.04 «Венеція - земля кохання та море чар…» 150€
25.04 «Якщо на землі є рай, то це Швейцарія!» 168€
25.04 «Еліксир кохання: Париж та Нормандія» 218€
26.04 «Вікенд по-Варшавски» 45€
26.04 «Який чудовий цей Краків» 50€
26.04 «Королівскі вогні: Краків - Варшава» 60€
26.04 «Я так хочу в Прагу!» 73€
26.04 «Прага: місто, яке обрало Мене» 73€
26.04 «Три щасливих дні в Європі: Краків-Відень-Будапешт» 78€
26.04 «Розкішний вікенд: Краків-Відень-Будапеш» 88€
26.04 «Європейська мозаїка: Краків-Прага-Відень-Будапешт» 110€
26.04 «Венеція – там де живе казка..» 118€
26.04 «Райський куточок древньої Австрії...» 130€
26.04 «Дорогами казочної Німеччини:
Мюнхен + замок Нойшванштайн»
148€
26.04 «Італійський тиждень» 180€
26.04 «Альпійські перлини» 198€
26.04 «Рим - вічне місто!» 208€
26.04 «Чарівність Парижу!» 218€
27.04 «Угорщина... Люблю її безмежно» 115€
27.04 «Щасливі міста: Амстердам та Брюссель» 238€
28.04 «Кращі з кращих: Відень-Зальцбург-Мюнхен» 138€
28.04 «Париж та Амстердам збирають друзів!» 248€
29.04 «Три щасливих дні в Європі: Краків-Відень-Будапешт» 78€
29.04 «Розкішний вікенд: Краків-Відень-Будапеш» 95€
30.04 «Зустрічаємось в Парижі!» 238€
02.05 «Угорщина... Люблю її безмежно» 98€
02.05 «Ваш комфортний вікенд: Краків-Прага-Відень-Будапешт» 115€
02.05 «Кращі з кращих: Відень-Зальцбург-Мюнхен» 138€
02.05 «Венеція - земля кохання і море чар…» 150€
 

З нами мрії здійснюються
Київстар: +38 0683710374
МТС: +38 О667005430 viber 068 032 47 61
ВЕСЬ СВІТ ДО ВАШИХ НІГ !
ТА "ВЕНЕРА-ТУР"

Залишились питання?
Телефонуйте саме зараз!
(066) 700-54-30
(068) 371-03-74
(066) 663-26-20
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам в найближчий час

Дивіться також

Сніжний рай в Словаччині  Міні-СПА вікенд на лижі і термали!
Словаччина
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
1694 ГРН за 1 особу
ШОП ТУРИ - ПОЛЬЩА-ГРАФІК ВИЇЗДІВ
Польща
Без харчування
1 день
Quattro Formaggi (Квадро Формаджі)
Італія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
158 EUR за 1 особу
Побачити, щоб полюбити!
Німеччина Чехія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
76 EUR за 1 особу