!FESTrepublic

м. Львів вул. Старознесенська, 24-26 [Карта]
працює лише під час масштабних заходів, концертів та вечірок.
1200
150864

АФІША

Концерти
!FESTrepublic

19:00
Концерти
!FESTrepublic

19:00
Концерти
!FESTrepublic

19:00
Концерти
!FESTrepublic

19:00

Розширюємо центральну частину міста! 

!FESTrepublic - це місто в місті, новий сучасний простір, одразу за парком Знесіння, поруч із Замковою горою. За 20 хвилин пішки від площі Ринок. 

Тут відбуваються фестивалі, вечірки, тематичні івенти, співпраця з локальними і колаборації з світовими бендами та артистами. 

Окрім архітектури центру, музеїв, кав'ярень чи торгових центрів, ми хочемо аби Львів мав альтернативну локацію для кльового проведення часу. Саме тому колишній завод перетворився на !FESTrepublic. 


Ще одна «Реберня» у Львові!

Реберня на FESTrepublic

Меню – незмінне: смачнющі ребра і до ребер ;) Шукай нас на території !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26)! Ба більше - наразі без черги та з великою кількістю паркомісць, тому лови момент!   Приборів тут ти також не знайдеш - руками смачніше!

Телефон: (067) 719 78 80

Розклад роботи: з п'ятниці по неділю, з 12:00 до 00:00

Реберня на FESTrepublic Реберня на FESTrepublic Реберня на FESTrepublic Реберня на FESTrepublic

Відгуки 1

 
Доброго дня! Була сьогодні у вас з кумою і двома дітьми. Все сподобалося , привітний персонал. Хочу відзначити, що важливо для мене як мами, наявність у вашому закладі дитячого крісла для годування ( яке швидко принесла дівчинка - офіціант ) і чистої кімнати для дитини з наявністю всього необхідного щоб переодягнути дитину. Побільше б таких закладів де можна відпочити сім'ї з дітьми.

Залиште свій відгук