Malevich: night club & concert arena

м. Львів, пр-т В. Чорновола, 2
(050) 555-51-95 (Інформація)
(097) 555-51-95 (Бронювання столів)
Щоденно
5 vip-залів, три барні стійки загальною довжиною 35 м. Концерти на 1 400 людей. Вечірки зі зручною розсадкою на диванах на 1 000 людей.
446952

Пов'язані заклади

Pink Show Girls
Адреса: пр-т В. Чорновола, 2

Відкритий 19 травня 2017, Малевич увірвався в нічне життя Львова: гучні вечірки, потужні концерти, спортивні змагання та конкурси краси. Тут, на 3100 квадратних метрів простору можлива будь-яка розвага. А на сцені побували не лише топові ді-джеї та артисти, а й брутальні байки та флагмани BMW і Jaguar.  

На сьогодні Малевич – один з найбільших клубів Західної України. Він розташований в центрі старого Львова: всього 290 метрів від Оперного театру. Два окремих зали дозволяють проводити різнопланові вечірки в один вечір. Три барні стійки, загальною довжиною – 35 метрів, дозволяють менше часу проводити в черзі за коктейлем, а більше – на величезному танцполі. 

Команда резидентів та власний балет Малевич відповідають за вибухову атмосферу вечірок – щоночі, з понеділка по неділю, без вихідних. 

У нас виступають: Onuka, Ляпіс, Ніно Катамадзе, Арсен Мірзоян, Dan Balan, Jan Khalib, Pianoбой, O.Torvald, Беz обмежень, НеАнгели, Fly Project, The Maneken, Open Kids, IAMX, Inna, Kurwa Matj, GusGus, Nothing But Thieves, Vivienne Mort та багато інших.

 

 


Відгуки 9

 
"обожнюю клуб" перед мною зайшли люди так скажем в гімно, Я заходив мене не впустили хоча нічого не вживав ще, мене виштовхала охорона за запитання по якій причині на що відповіли " бо так треба ви в нетверезому стані" Дічина заявивша себе адміністратором прийшла повторила попередні слова. В житті не прийду у цей заклад з обмеженими людьми які бояться конструктивного діалогу.
 
Добрый день! Едим на праздник и выходные дни из Киева к вам в город Львов. Хотели посетить ваш клуб на 8 марта.,перезвонили заранее узнать будет ли проходить мероприятие какое-то. Поинтересовались ценами и меню.Девушка сказала что меню на сайте есть ,я пробовала открыть,но кнопка меню не активна ,об этом я сообщила девушке. На что она сказала что ничем помочь мне не может .Сказала что у нее все открывается Я очень неприятно удивлена была .Такого масштаба и уровня ваш клуб и такой подход разочаровал. Теперь пожалуй выберем какое нибудь другое местечко. Звонила днем 02.03.2018
 
Доброго дня! Нам прикро, що так трапилось: наша хостес мала на увазі фб-сторінку, а не сайт. Саме на фб-сторінці є повна інформація та анонси подій: https://www.facebook.com/MalevichNightClubLviv/ Заходьте ;)
 
Хороший клуб, один з найкращих у Львові
 
які ціни в прості дні і чи міняються ціни на вихілні иа вeчірки?
 
Чому при дзвінку на номер (050) 555-51-95 (Інформація) ніхто не бере слухавку?Хочу замовити квитки... В такому випадку взагалі не пишіть, що можна по тел. до вас звернутися. ((((
 
Доброго дня! Довгі гудки означають, що лінія зайнята - у нас дуже багато дзвінків. Також зазначимо, що квитки телефоном ми не бронюємо. Квитки на вечірку можна придбати в касі клубу перед початком, квитки на концерт - на сайтах організаторів (гастролі, каса.юа тощо) або в касі клубу за годину до початку концерту.
 
Охорона поводить себе як бидло
 
Доброго дня! Будемо вдячні, якщо детально розкажете що трапилось.

Залиште свій відгук