Malevich: night club & concert arena

м. Львів, пр-т В. Чорновола, 2 [Карта]
(050) 555-51-95 (Інформація)
(097) 555-51-95 (Бронювання столів)
Щоденно
5 vip-залів, три барні стійки загальною довжиною 35 м. Концерти на 1 400 людей. Вечірки зі зручною розсадкою на диванах на 1 000 людей.
16163

Події

Афіша клубів
Malevich: night club & concert arena

21:00
Концерти
Malevich: night club & concert arena

19:30
Концерти
Malevich: night club & concert arena

19:00

Один з найбільших нічних клубів східної Європи – в центрі старого Львова. Всього 280 метрів по прямій від Оперного театру.

2 просторі зали для найгучніших вечірок та масштабних концертів, шоу, спортивних та фешен-подій. Три барні стійки, два балкони, тераса з панорамою на місто, п’ять VIP-залів, комфортні лаунж-зони – все для твого якісного відпочинку. 

Власний автомобільний паркінг.

 

Один из крупнейших ночных клубов Восточной Европы - в центре старого Львова. Всего 280 метров по прямой от Оперного театра.

2 просторные залы для громких вечеринок и масштабных концертов, шоу, спортивных и фешен-событий. Три барные стойки, два балкона, терраса с видом на город, пять VIP-залов, комфортные лаунж-зоны - все для твоего качественного отдыха.

Собственный автомобильный паркинг.


Відеогалерея

Відео з Youtube, Facebook, Vimeo : 

Відгуки 4

 
Чому при дзвінку на номер (050) 555-51-95 (Інформація) ніхто не бере слухавку?Хочу замовити квитки... В такому випадку взагалі не пишіть, що можна по тел. до вас звернутися. ((((
 
Доброго дня! Довгі гудки означають, що лінія зайнята - у нас дуже багато дзвінків. Також зазначимо, що квитки телефоном ми не бронюємо. Квитки на вечірку можна придбати в касі клубу перед початком, квитки на концерт - на сайтах організаторів (гастролі, каса.юа тощо) або в касі клубу за годину до початку концерту.
 
Охорона поводить себе як бидло
 
Доброго дня! Будемо вдячні, якщо детально розкажете що трапилось.

Залиште свій відгук