Malevich: night club & concert arena

м. Львів, пр-т В. Чорновола, 2 [Карта]
(050) 555-51-95 (Інформація)
(097) 555-51-95 (Бронювання столів)
Щоденно
5 vip-залів, три барні стійки загальною довжиною 35 м. Концерти на 1 400 людей. Вечірки зі зручною розсадкою на диванах на 1 000 людей.
402916

Відгуки 9

 
"обожнюю клуб" перед мною зайшли люди так скажем в гімно, Я заходив мене не впустили хоча нічого не вживав ще, мене виштовхала охорона за запитання по якій причині на що відповіли " бо так треба ви в нетверезому стані" Дічина заявивша себе адміністратором прийшла повторила попередні слова. В житті не прийду у цей заклад з обмеженими людьми які бояться конструктивного діалогу.
 
Добрый день! Едим на праздник и выходные дни из Киева к вам в город Львов. Хотели посетить ваш клуб на 8 марта.,перезвонили заранее узнать будет ли проходить мероприятие какое-то. Поинтересовались ценами и меню.Девушка сказала что меню на сайте есть ,я пробовала открыть,но кнопка меню не активна ,об этом я сообщила девушке. На что она сказала что ничем помочь мне не может .Сказала что у нее все открывается Я очень неприятно удивлена была .Такого масштаба и уровня ваш клуб и такой подход разочаровал. Теперь пожалуй выберем какое нибудь другое местечко. Звонила днем 02.03.2018
 
Доброго дня! Нам прикро, що так трапилось: наша хостес мала на увазі фб-сторінку, а не сайт. Саме на фб-сторінці є повна інформація та анонси подій: https://www.facebook.com/MalevichNightClubLviv/ Заходьте ;)
 
Хороший клуб, один з найкращих у Львові
 
які ціни в прості дні і чи міняються ціни на вихілні иа вeчірки?
 
Чому при дзвінку на номер (050) 555-51-95 (Інформація) ніхто не бере слухавку?Хочу замовити квитки... В такому випадку взагалі не пишіть, що можна по тел. до вас звернутися. ((((
 
Доброго дня! Довгі гудки означають, що лінія зайнята - у нас дуже багато дзвінків. Також зазначимо, що квитки телефоном ми не бронюємо. Квитки на вечірку можна придбати в касі клубу перед початком, квитки на концерт - на сайтах організаторів (гастролі, каса.юа тощо) або в касі клубу за годину до початку концерту.
 
Охорона поводить себе як бидло
 
Доброго дня! Будемо вдячні, якщо детально розкажете що трапилось.

Залиште свій відгук