НІЧНИЙ КЛУБ «PICASSO»

м. Львів, вул. Зелена, 88 [Карта]
з 12:00
107455

Ідея відкриття клубу виникла ще у середині 90-х років і спочатку місцем розташування Клубу Picasso була Львівська Академія Мистецтв. Кращого місця годі й було шукати – усе навкруги проникнуте атмосферою художнього романтизму, новим баченням світобудови, чарівністю та наївністю майбутніх Пікассо…

Популярність клубу вимагла розширення приміщення і у 1997 році Клуб Picasso переїжджає на своє постійне місце прописки – колишній кінотеар «Зірка», що на вулиці Зеленій, 88. Загадковість місця – старий кінотеатр у чудовому районі міста плюс неповторна атмосфера зробили клуб одним з найпопулярніших місць відпочинку молоді. Різноманіття тематичних вечірок: рок, джаз концертів, виступів молодих та відомих музикантів, модні вечірки та диско зробили клуб культовим місцем відпочинку львів’ян різних поколінь. Тут Ви завжди знайдете щось цікаве для себе!

З 12:00 до 18:00 клуб працює в режимі денного кафе, в якому можна смачно перекусити та випити запашної кави. Окремої уваги заслуговує оформлення клубу – увійшовши Ви ніби потрапляєте у закулісся невеличкого театру, де панує атмосфера паризького Монмартру. Зал колишнього кінотеатру важко впізнати – тут розмістились столики, концептуальним вирішенням розширення площі став другий ярус по периметру залу, бар, танцмайданчик та унікальна мобільна сцена. Усе навкруги стилістично оформлено у дусі Пікассо – його картини, його портрети, його дух витає навколо.


Фотогалерея


Послуги

Концерт-хол “Picasso club”, банкетний зал

Концерт-хол “Picasso club”, банкетний зал

Щоб орендувати концерт-хол “Picasso”, вам необхідно всього лише попередньо зв’язатися з нашими менеджерами. Вас приємно здивує вартість у поєднанні з бездоганним сервісом. В концерт-холі “Picasso” вам допоможуть вибрати найбільш відповідний варіант банкетного, що припускає розміщення до 200 гостей або фуршетного меню, що дає можливість розмістити до 350 запрошених.

Концерт-хол “Picasso” пропонує таку послугу, як захід “під ключ”. Скориставшись орендою нашого залу для проведення корпоративу, ви маєте можливість замовити такі додаткові послуги, як професійні ведучі свята,  спецефекти та фотозйомка. У “Picasso”, ви зможете провести корпоративні зустрічі та свята: фуршети, семінари, конференції, презентації, корпоративні вечірки, дні народження, весілля. Ціни відрізняються своєю демократичністю і доступні для самих різних бюджетів.

Вас приємно здивує меню

Ми пропонуємо страви європейської, старольвівської кухні, а також традиційні страви і делікатеси української кухні.Отримати насолоду можна від фірмових коктейлів, приготованих в барі. Гостей обслуговують професійні кухарі, офіціанти та бармени. Є широка коктейльна карта, винна карта, а також великий вибір напоїв на різні смаки.Організація заходів займає особливе місце в нашому клубі. За допомогою наших професіоналів ви зможете втілити задумане в реальність і провести ваш захід на вищому рівні.


Показати на карті

Адреса: м. Львів, вул. Зелена, 88

Залиште свій відгук