Арт-майстерня «Інший світ»

вул. Коперника, 17 (Палац мистецтв), відділення в Трускавці: вул. Шевченка, 11 (напроти ТЦ КУБ) [Карта]
пн - пт: з 11:00 до 19:00; сб - нд: з 11:00 до 19:00
4464

Арт-майстерня «Інший світ» - це  простір яскравих емоцій, незабутніх вражень  та гарного настрою!!! У Львові ми пропонуємо нашим гостям:

- 3D фотозона – це студія, в якій розміщено 21 інсталяція для створення оригінальних фото з ефектом присутності.

- Планетарій – це пізнавально-розважальний відеоконтент про планети сонячної системи, народження життя на землі, підводний світ, про зниклі цивілізації – понад 20 відеороликів по 20-30 хвилин). Незвичайний спосіб подання інформації (надувний купол, проекція на внутрішній поверхні із лекційним супроводом, використання fulldomeтехнології) дає змогу дітям з цікавістю засвоювати матеріал шкільної програми.

- Галерея оптичних ілюзій – це галерея картин, які демонструють нам суб’єктивність сприйняття оточуючої реальності. Мозок здатний часто обманюватись за рахунок шаблонного сприйняття…відкрийте  в собі нові горизонти…

- Криві дзеркала– це 10 дзеркал, які кумедно трансформують Вас і Ваших рідних та друзів..Худі стають пишками, пишки – худенькими, поважні – кумедними… сміятися над собою – це дар..а над сусідом по дзеркалу – чудова нагода)

- Виставка “Життя під мікроскопом» – це 9 мікроскопів та понад 50 лабораторних зразків флори та фауни… Ви будете вражені яка Розумна Сила творила наш світ… Воістину – Бог досконалий у Своїх справах…

- Караоке– конкурс, на якому Ви емоційно розвантажуєтесь , проявляєте свої вокальні здібності і просто весело проводите час!

Запрошуємо і Вас долучитися до цих неймовірно цікавих подорожей фантастичним світом, зберігши хороший настрій не лише в своїх спогадах, але й в неповторних фотографіях!
Арт-майстерня у Львові працює щоденно від 11:00 до 19:00 години. Адреса: м. Львів, вул. Коперника, 17.

 

 


Відеогалерея

Відео з Youtube, Facebook, Vimeo : 

Відгуки 3

 
ми пережили справжню пришгоду) просто в захваты! 3д фотозона - то справжня магія! але вартує відвідати і інші атракції. щиро рекомендую!)
 
море позитивних емоцій!!!!!!! такого - я ще не бачила! спектр емоцій, який обовязково треба відчути кожному, хто любить життя))
 
неймовірні враження!!! емоції зашкалюють) рекомендую всім - і дорослим і дітям!

Залиште свій відгук