Центр косметології Лазердей

вул. Коперника 16 [Карта]
(093) 147-04-99 (Запис)
(063) 466-68-21 (Безкоштовна консультація)
щоденно
9057

Лазерна епіляція - це найбезпечніший, найефективніший спосіб позбутися волосся назавжди.  На сьогодні, завдяки сучасним технологіям, вартість процедури значно зменшилась, больові відчуття зведені до незначних, немає впливу на внутрішні органи і залози. 

У салоні Lazerday у Львові епіляція проводиться на діодному лазері з довжиною хвилі 808 нм.

Для епіляції на великих ділянках використовується найсучасніша технологія SHR, яка запобігає пропускам.

Лазер непортативний і містить  потужне подвійне охолодження: повітряне і водяне. На наконечнику ручки лазера постійно підтримується температура +-5 ℃ .

Найсучасніша технологія нагрівання тільки волосяного фолікула, а не всіх оточуючих тканин, забезпечує ефективність і безболісність процедури.

Лазерне омолодження – це метод боротьби з віковими змінами шкіри шляхом впливу на неї імпульсами високоінтенсивного світла. Це лікувальна процедура для усунення вже існуючих проявів старіння шкіри. Курс складає 3-5 процедур, раз на 1-1,5 років.


Чистка обличчя : механічна, ультразвукова, комбінована чистка,

Пілінги : мигдальний, ТСА пілінг, пілінг Джеснера, пілінг PRX T-33

Лікування проблем шкіри обличчя - карбокситерапія, лікування постакне, шліфовка шкіри (мікродермабразія), лікування жирної шкіри, глибоке зволоження, догляди обличчя,

Біоревіталізація : в її основі лежить ін’єкційний метод — під шкіру вводять гіалуронову кислоту (природний компонент шкіри та сполучної тканини

Мезотерапія : за допомогою найтоншої голки мікродозами в середні шари шкіри вводиться індивідуально підібраний препарат. До складу можуть входити як фармацевтичні речовини, так і вітаміни, мінерали, колаген, гіалуронова кислота.

Ботокс при гіпергідрозі : ботулотоксин блокує передачу нервових імпульсів, що призводить до блокування роботи залоз. Це дозволяє людині знайти упевненість в собі, позбувшись від неприємних симптомів гіпергідрозу без хірургічного втручання.

Rf ліфтинг : вплив на шкіру  електромагнітними імпульсами 2 МГц / 4МГц, відбувається розігрів тканин в зоні впливу. Молекули колагену згортаються в щільні спіралі, шкіра отримує потужний ліфтинговий ефект. RF ліфтинг  запускає підшкірно-жировий  ліполіз, в результаті якого жир розщеплюється на гліцерин і жирні кислоти.

Мікродермабразія :   один із найсучасніших методів шліфування шкіри за допомогою апарату з насадкою алмазного напилення.

Ультразвукова чистка шкіри : апаратна чистка шкіри від поверхневих комедонів (чорних цяток), шкірного жиру і закупорок сальних залоз.

Фонофорез : введення активних лікарських і косметичних засобів в поверхневі шари шкіри за допомогою ультразвукової хвилі. Під впливом ультразвуку молекули речовини через пори шкіри проникають в поверхневі шари.

Масаж : ручний, вакуумний масаж тіла і обличчя, вакуумно-роликовий масаж.

Ультразвукова кавітація : ультразвукова хвиля з частотою 40 кГц, яка впливає тільки на жирову клітину. Під час впливу ультразвуком у жирових клітинах утворюється велика кількість кавітаційних бульбашок, які витісняють жир (тригліцериди) з клітин – відбувається розрив мембрани жирової клітини, після якого дана жирова клітина вже ніколи не відновлюється.

Кінезіологічне тейпування  - доцільно застосовувати як самостійний метод, а також в поєднанні з медикаментозним лікуванням, фізіотерапією, мануальною терапією, голкорефлексотерапією, лікувальною фізкультурою при таких захворюваннях:
корекція фігури, посттравматичні, неврологічні больові синдроми, забої, розтягнення, сколіоз, корекція плоскостопості, корекція деформації першого пальця стопи, профілактика спортивних травм

Лікарі-косметологи з вищою медичною освітою для проведення процедур використовують лише професійну косметику GIGI та Janssen.

 

 

 

 


Показати на карті

Адреса: вул. Коперника 16

Залиште свій відгук