INSOMNIA Кімнати Страху

м. Львів, вул. Валова 31, код 275 [Карта]
10:00 - 22:00
11807

INSOMNIA Кімнати Страху - це нова атракція, реалістичне шоу, в якому відображається сюжет фільмів жахів , де головні герої - це ви. Хоробрість, сміливість та рішучість допоможуть вам подолати найстрашніші моменти вашого життя. Вважаєте себе сміливцем?
Тоді приходьте до нас і випробуйте на міцність свої нерви,
прийміть виклик і загляньте в очі страху на вулиці Валова, 31.


Наші ігри

ГРА НА ВИЖИВАННЯ

ГРА НА ВИЖИВАННЯ

З кожної кімнати потрібно знайти вихід, при цьому зберігши власне життя. Ціни вказано на 1 людину залежно від кількості людей у групі.

Ціна: 6-7 осіб 100 грн; 4-5 осіб 110 грн; 3 особи 120 грн; 2 особи 130 грн.

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ШОУ

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ШОУ

250 метрів страху. Оновлена система катувань. Ви стаєте учасником фільму жахів. Скільки людей повернеться, залежить лише від Вас. Ціни вказано на 1 людину залежно від кількості людей у групі.

Ціна: 6-7 осіб 150 грн; 4-5 осіб 160 грн; 3 особи 180 грн; 2 особи 200 грн грн.

АСТРАЛ

АСТРАЛ

Ти потрапив в аварію і твоє тіло знаходиться в комі, а душа зараз в астралі, там, де немає місця для живих! В тебе є 80 хвилин, щоб повернутися назад до тіла в реальному світі або ти підеш у темряву. Ти хочеш жити? Прийшов час довести це!

Ціна: 2 особи 500 грн за гру; 3-4 особи 600 грн за гру; 5 осіб 700 грн за гру; 6 осіб - 800 грн за гру; 7 осіб - 900 грн за гру; 8 осіб - 1000 грн за гру грн.

ЕКСТРЕМАЛЬНЕ ШОУ

ЕКСТРЕМАЛЬНЕ ШОУ

Новий формат шоу з новими видами тортур і катування та психологічним тиском стане справжнім випробовуванням. Так близько зі своїми фобіями Ви не зустрічалися ніколи! Тільки для осіб зі стійкою психікою та міцними нервами!

Ціна: 350 грн з особи грн.

Відеогалерея

Відео з Youtube, Facebook, Vimeo : 

Акції та знижки


Показати на карті

Адреса: м. Львів, вул. Валова 31, код 275

Відгуки 7

 
В кімнаті дуже страшно навіть з 1 кімнати, бодуже мало місця і гроші не повертаються!!! Нам сказали що гроші не повертаються тільки коли ми злякались і вибігли . Розвели нас ! Нікому не рекомендую
 
Завжди попереджають про не повертання. Можливо ви прослухали
 
Эксклюзивное шоу очень понравилось, было страшно и смешно, отличные актеры, акустика. Сходите, будет весело.
 
Важко знайти локацію, (вхід через підїзд) але воно того варте, адреналін і емоції від гри круті! Раджу йти на ексклюзивне шоу
 

Дякуємо! Ми раді, що Вам сподобалося! З нетерпінням будемо Вас чекати на нашій новій грі)

Залиште свій відгук