KAVA - твій формат відпочинку

м. Львів, вул. Гоголя 6\8 [Карта]
10:00 - 20:00
2107

Послуги

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОДІЙ

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОДІЙ

Ми проводимо будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові і не тільки, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, покатати на лижах чи сноуборді і багато іншого! Також ми знаємо де і як політати на параплані, стрибнути з мотузкою, стрибнути з парашутом і політати на літаку.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОДІЙ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОДІЙ

ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВІВ

ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВІВ

ВАШ ІВЕНТ - НАША РОБОТА

Ми створюємо івенти та допомагаємо клієнтам будувати ефективні команди в Україні та за її межами, починаючі з 2007 року. Наша основна спеціалізація - це активний відпочинок, квести, командоутворюючі атракції та супровід під ключ. 

Наші клієнти - це регіональні та міжнародні компанії з великим майбутнім, які дбають про корпоративну культуру.

Кожен наш івент є унікальним та незабутнім, ми допоможемо Вам реалізувати вашу ідею, або індивідуально її придумаємо. Запевняємо, що інвестиції, які ви вкладете в свою команду принесуть позитивні результати в майбутньому.

Ексклюзивні сценарії

ЕКСКЛЮЗИВНІ СЦЕНАРІЇ

Свята зі сценаріями під ключ в закладах, з ведучим і конкурсами, музикою, оформленням і розвагами. Використовуємо широку базу реквізиту та атракціонів

100 подій щорічно

100 ПОДІЙ ЩОРІЧНО

Створюємо нестандартні цікаві концепції, реалізуємо сміливі інновації в індустрії подій і працюємо на результат. Ми готуємо емоції під креативним соусом і подаємо c WOW ефектом.

ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВІВ ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВІВ ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВІВ

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Подарункові сертифікати на активний відпочинок і розваги до Вашого яскравого свята! Не знаєте що подарувати? Подаруйте чарівні і незабутні емоції собі і своїм близьким, відкрийте світ активного відпочинку і екстремальних послуг від клубу KAVA - це буде Ваша найкраща інвестиція!

Серед подарунків - у сертифіктах - будь-які варіанти екстремального відпочинку у Львові, відпочинок в Карпатах, сходження на гору, прогулянки лісом, трекінг Туреччина, поїздки на берег моря, катання на лижах чи сноуборд, політ на параплані, стрибки з мотузкою чи парашутом, політат на літаку.

Шукаєте подарунок хлопцю або дівчині на день народження? Не знаєте що подарувати чоловікові або дружині на Новий рік, 14 лютого, 8 березня або Миколая? Подарункові сертифікати KAVA на активний відпочинок і розваги - найкрутіше рішення. Сертифікат діє пів року, і ваша найдорожча людина зможе скористатися ним у зручний час. Сертифікат продається в офісі в центрі Львова, або у наших партнерів X-Room. Також можна придбати подарункові тубуси(упаковки) для більш приємного вигляду.

Подарунки з емоціями викликають завжди захват. Сертифікат - це оригінальний і незабутній подарунок хлопцю, чоловікові, дитині, начальнику, шефу, дружині, дочці, синові, партнеру, другу, подрузі, дітям, компаньйонові, бабусі і дідусю) Подарунки на дні народження, день закоханих і міжнародний жіночий день завжди є у нас. Також можна придбати чоловічий подарунок до Дня захисника. Ще підійде для корпоративних подарунків - співробітникам або молодятам на весілля.

Якщо у людини, якій ви хочете зробити подарунок, вже все є - то презентувати їй незабутні емоціЇ - прямо в ціль :)

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ