Клуб віртуальної реальності VR Cube

м. Львів, вул. вул. Данилишина, 6
щоденно
35592

VR Cube – перший клуб віртуальної реальності в м. Львів, де жителі та гості міста вже сьогодні можуть поринути у віртуальність.
Для «занурення» ми використовуємо найпередовішу технологію на ринку : 
шолом віртуальної реальності HTC VIVE.
Наш асортимент «віртуальностей» налічує близько 70 ігор, вибір яких задовільнить смаки навіть найвибагливішого гостя віком від 12 до 70 років : мальовничі симулятори природи, екскурсії визначними місцями, шутери від першої особи, аркадні ігри, хоррори, техно-триллери !
Також є командні ігри та квести, спробувати які може одночасно команда до 4-х осіб.
Команда нашого клубу постійно тримає «руку на пульсі» всіх трендів та новинок.
Наш асортимент постійно доповнюється новими іграми та симуляторами.
Ми дослухаємось до побажань наших клієнтів, тож якщо ви хочете запропонувати нам щось нове та цікаве вам, ми з радістю зробимо крок вам на зустріч.
Якщо ви розробник, який займається створенням ігор під VR, пропонуємо завітати до нас зі своїм проектом, та провести йому справжню "перевірку боєм" !
Ну або просто весело провести час, знайти натхнення для нових проектів чи насолодитись цікавою ігровою механікою.
Кожен наш клієнт може вибрати той світ, який йому більш до вподоби : від постапокаліптичних просторів спекотої Арізони, до міжпланетних баталій з сотнями монстрів, від закинутих моторошних місць до яскравих підводних глибин.
Знайти нас можна за адресою :
м. Львів, вул. Данилишина, 6 (позаду ТЦ Магнус)
 Ваша подорож у віртуальну реальність починається тут !

 


Відгуки 2

 
Це дійсно небачена раніше для Львова локація, де віртуальна реальність стала настілько досяжною і доступною для всіх. Гарний сервіс, емоції зашкалюють!!! Рекомендую всім.

Залиште свій відгук