Квест кімнати Львів Xroom

м. Львів, Гоголя 6\8 [Карта]
11:00 - 22:00
190

Подобаються цікаві та корисні розваги? Тоді спробуйте вибратися з однієї із 2 популярних квест кімнат за 60 хвилин, методом вирішення загадок і пошуку схованок! Беріть друзів або сім'ю - і вперед за враженнями! Вибирайте унікальний квест та бронюйте вільний сеанс гри просто зараз.


КВЕСТИ

Хижина Мольфара

Хижина Мольфара

З давніх часів карпатські гори були оповиті таємницями. Ви група відважних мандрівників, які заблукали увечері у містичних гірських лісах. Втомившись ви заснули просто під деревом, а прокинувшись – загадковим чином опинилися у незнайомій, чужій хатині. Як виявилось, ви опинилися у хижині Мольфара, який давно зник, проте залишив по собі багато таємниць. Ви точно, неодноразово чули про надзвичайних карпатських магів, які «читали» зірки, повелівали бурями та громами, «зав’язували» та «розв’язували» дощ, закликали змій. Коли старець зник, лісові духи зачаклували хатину. Тільки найвідважнішим під силу зняти чари, відтворивши останню мить перебування в ній Мольфара.

Ми працюємо кожен день:

Пн - Нд до 22:00

або до останього бронювання

Адреса:

Львів, вул. Гоголя 6/8 (вхід в арку)

Ціна: 600-1000 грн.
Хижина Мольфара Хижина Мольфара Хижина Мольфара Хижина Мольфара

Мумія

Мумія

 

Жрецям не вдалось оберегти мумію фараона від мисливців за скарбами, які мали злий намір збагатитись. В одній з єгиптських пірамід вони відкрили мумію та знайшли книгу Смерті, прочитавши заклинання, вони розбудили демонів, які хочуть знищити все добро на Землі. Але в давнину, мудреці на скіфських землях, де тепер знаходиться Львів, заховали книгу Життя. Ви повинні віднайти цю книгу та прочитати заклинання, яке здатне знищити всю нечисть. Людство надіється на Вас.

Ми працюємо кожен день:

Пн - Нд до 22:00

або до останього бронювання

Адреса:

Львів, вул. Гоголя 6/8 (вхід в арку)

Ціна: 600-1000 грн.
Мумія Мумія Мумія Мумія

Відеогалерея

Відео з Youtube, Facebook, Vimeo : 

Відгуки 2

 
Були в обидвох кімнатах. Гарні, приємні адміністратори. Кімнати цікаві, логічні, антуражні. Отримали супер позитивні емоціі.
 
Класний квест. Мумія - завдання , сервіс - топ!

Залиште свій відгук