Львівська Швейцарія

с. Давидів вул. Озерна, 1Б [Карта]
щоденно з 10:00 - 21:00
8842

Спортивно-оздоровча база "Львівська Швейцарія" розташована неподалік Львова, в 10 хв їзди від гіпермаркету Ашан, на узбіччі кільцевої дороги в напрямку Києва. Чудове разташування бази відпочинку "Львівська Швейцарія" зумовленне зручною транспортною розвязкою.

Завітавши на базу відпочинку Ви отрамаєте чудові позитивні враження та піднесений настрій. Чисте повітря, приємний краєвид - зробить ваш відпочинок незабутнім.


Ми пропонуємо

Відпочинок на озері

Відпочинок на озері

Що може бути кращим за літній відпочинок на березі невеличкого озерця. Так, саме тут ви знайдете свій затишний куточок, погрієтесь на березі чистого озера, окунетесь у чисту та теплу водичку.
Для цього тут створені найкращі умови відпочинку.

Готельний комплекс

Готельний комплекс

Ми завжди раді надати номер, який буде зручний саме для Вас! Номерний фонд готелю - це 16 двомісних номерів категорії стандарт та 4 номери категорії півлюкс, кожен з яких обладнано LCD- телевізором, безкоштовним Wi-Fi Інтернет, холодильником, супутниковим телебаченням  та іншими предметами, необхідними для комфортного відпочинку.

Кафе Бар

Кафе Бар

На території відпочинкового комплексу, поруч з озером, знаходиться Кафе-бар.

Тут Ви можете випити гальбу холодного Львівського пива.

Оренда альтанок

БАЗА ПРАЦЮЄ З 10-00 до 21-00 годин. Більше фото альтанок та схем розташування на сайті: http://www.swiss.lviv.ua/taryfy.html

Оренда альтанок Оренда альтанок Оренда альтанок Оренда альтанок


Показати на карті

Адреса: с. Давидів вул. Озерна, 1Б

Залиште свій відгук