Львівський Державний цирк

м. Львів вул. Городоцька, 83 [Карта]
(0332) 238-53-30 (телефон каси)
з 10.00 до 18.00 щоденно без перерви
126139

Львівський державний цирк — цирк у Львові за адресою вулиця Городоцька, 83, біля підніжжя Святоюрської гори.

Будинок цирку збудований у 1969 році за проектом архітекторів Адольфа Бахматова і Михайла Каневського. Він є купольною циліндричною будовою з периметрально розташованими двоповерховими приміщеннями рекреації і вбиралень. Активно виділена одноповерхова вхідна частина, де розташовані вестибюль та тамбур. У тильній стороні примикають службові приміщення, господарська зона та готель.

Зараз в цирку виступає гастрольний колектив під керівництвом Тетяни Шакурової і Ігоря Петровца. Програма орієнтована на роботу з тваринами. При цирку діє дитяча студія. Арена здається в оренду під різні заходи, такі як концерти чи поєдинки боксерів.

Львовский государственный цирк - цирк во Львове по адресу улица Городецкая, 83, у подножия Святоюрской горы.

Здание цирка построенный в 1969 году по проекту архитекторов Адольфа Бахматова и Михаила Каневского. Он купольной цилиндрической строению с периметрально расположенными двухэтажными помещениями рекреации и гардеробных. Активно выделена одноэтажная входная часть, где расположены вестибюль и тамбур. В тыльной стороне примыкают служебные помещения, хозяйственная зона и гостиница.

Сейчас в цирке выступает гастрольный коллектив под руководством Татьяны Шакуров и Игоря Петровца. Программа ориентирована на работу с животными. При цирка действует детская студия. Арена сдается в аренду под различные мероприятия, такие как концерты или поединки боксеров.


Відгуки 1

 
Доброго ранку?)Яка сьогодні програма цирку?)

Залиште свій відгук