Мережа квест-кімнат "Вихід"

м. Львів, вул. Озаркевича, 4 (4 поверх)
11:00 - 23:00
16663

Квест-кімнати "Вихід" - це квести в Одесі, Львові, Миколаєві. У цих містах квести вже відкриті і функціонують. В стадії відкриття квест-кімнати в Вінниці, Києві, Дніпрі.

Всі наші квест-кімнати високотехнологічні та атмосферні, а логіка завдань - відшліфована. У зоні прийому завжди можна зручно розташуватися, попити чаю з печивом. У камерах-зберігання ви можете залишити свої особисті речі, щоб нічого не заважало вам під час квесту.

Чому квест-кімнати називають квестами в реальності? Справа в тому, що ідея комп'ютерних квестових ігор була перенесена з віртуального світу в реальність. І якщо раніше ви керували за допомогою мишки і клавіатури своїм комп'ютерним героєм, то в квест-кімнатах ви самі опиняєтеся на місці персонажа - головного героя гри. Ви самі переживаєте свою пригоду: відкриваєте потаємні двері, виявляєте нові кімнати і схрони, розгадуєте секрети, знаходите тайники.

Як правило, завдання команди, яку замикають в кімнаті, полягає в тому, щоб вирішити всі загадки локації і знайти фінальний ключ, щоб відімкнути вхідні двері або зробити якусь дію (що трапляється частіше), яке відкриє ці двері.

При відвідування якісного квесту, насиченого унікальними таємницями, реалізація яких заснована на серйозному технічному рівні, і атмосфера якого відтворена відповідно до теми квесту, ви напевно отримаєте незабутні враження, сплеск адреналіну і позитивних емоцій!

Приходьте грати в якісні квести, отримуйте задоволення!


Відгуки 1

 
Були з друзями на Алісі, дуже цікаві завдання, всім хто любить алісу в країні чудес, раджу на 100 :%

Залиште свій відгук