Papashon Боулінг та Більярд

м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а
щоденно
37208

Пов'язані заклади

Papashon Дитяче Мiстечко
Адреса: м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а
Інтерактивне кафе Papashon
Адреса: м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а

PAPASHON – отримуй найкраще від боулінгу! Боулінг PAPASHON знаходиться у лівій частині розважального комплексу, поряд з більярдом та інтерактивним кафе. Всього тут нараховується 16 доріжок, з яких 4 якнайкраще підходять для дитячої гри. Адже вони мають певні технічні властивості: за потреби тут з’являються бампери, які не дають шарам зійти з доріжки. Таким чином дітям легше досягти успіху і заробити більше очок, а це шалено піднімає їм настрій.

PAPASHON із задоволенням запрошує до себе усіх поціновувачів більярду! Ця гра вимагає особливого ставлення та особливих умов, які ми старанно відтворили у більярд-зоні.

Столи для різних видів більярду. Є можливість грати і в американський, і в російський більярд, залежно від вашого смаку.

Якість обладнання. У розпорядженні гравців – тільки найкращий спортивний інвентар та найякісніше обслуговування. Ми завжди слідкуємо за тим, щоб гостям PAPASHON було максимально зручно у більярд-зоні. Тому тут спокійно можуть грати як любителі, так і справжні професіонали.


Залиште свій відгук