м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а
щоденно
73239

Пов'язані заклади

Papashon Боулінг та Більярд
Адреса: м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а
Інтерактивне кафе Papashon
Адреса: м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а

Дитяче містечко PAPASHON – це улюблене місце дітлахів, де постійно вирують шалені емоції, де неможливо всидіти спокійно жодної секунди і де ніколи не буває нудно!

Веселі атракціони. Ігрові зони розраховані на дітей будь-якого віку та активності – від гойдалок для малечі до батутної арени та автодрому – для більш дорослих невгамовних бешкетників.

Призотека. Граючи в автомати, діти не тільки отримують задоволення від процесу, а ще й виграють “тікети”, які потім можна обміняти на призи.

Дитячий бар. Найрізноманітніші солодощі, а також коктейлі, лимонад і соки – обирайте на свій смак!

Банкетні зали. У PAPASHON можна відзначити будь-яку подію: День народження дитини, випускний і т.д. Для цього ідеально підходять дві чудові відокремлені зони у дитячому містечку, а також зона інтерактивного кафе.

Ми звикли говорити, що дитяче містечко PAPASHON розраховано на дітей та підлітків. Але в нас є велика підозра, що й дорослі приходять сюди з не меншим бажанням! Адже тут стільки всього цікавого, що залишатися осторонь просто не має сил!

Наприклад, на автодромі дорослі часто катаються разом із своїми дітьми. У трьохповерховому лабіринті вони також повзають із великим задоволенням, бавлячись у хованки. А коли непосидючі діти починають грати в автомати чи аерохокей, батьки обов’язково їм допомагають… І це ми навели лише кілька прикладів! Тож давайте говорити чесно: дитяче містечко PAPASHON – це щасливий куточок відпочинку і для дітей, і для дорослих!

Знаходиться він у правій частині розважального комплексу. Автодром, батути і лабиринт розташовані у дальній частині містечка, і по дорозі до них ви проходите крізь безліч призових автоматів, гойдалок, настільних ігор та інших розваг. Для зручної та швидкої оплати атракціонів гості отримують спеціальну картку, яку можна поповнити на будь-яку суму. Потім саме ця картка використовується для оплати усіх атракціонів.

Звичайно, є в дитячому містечку і зона кафе. Столики, диванчики та м’які крісла встановлені неподалік від дитячого бару. Тут можна спокійно відпочити, поки діти розважаються, а потім нагодувати і самих бешкетників. PAPASHON рекомендує на цей випадок спеціальне дитяче меню з корисними та смачними стравами.

А коли ви все ж таки вирішите, що вже час йти додому, не забудьте знову підійти до рецепції. Обміняйте тут виграні “тікети” на солодощі та подарунки. Вони залишаться у дітей на згадку про один з найяскравіших та найщасливіших днів у житті!

Центр свята PAPASHON — сімейне дозвілля та свята без приводу!


Відгуки 2

 
Моя дитина просто в захваті від ваших атракціонів, а мені подобаються лояльні ціни і хороше ставлення персоналу.
 

Вікторія, Дякуємо за Ваш відгук!

Будемо робити все для Вашого комфортного відпочинку!

Чекаємо Вас у нашому закладі знову.
З повагою, PAPASHON

Залиште свій відгук