Розважальний центр LSD (Lviv South District)

м. Львів вул. Щирецька 36 [Карта]
На території торгового комплексу "Південний". Вхід зі сторони зупинки громадського транспорту на вул. Івана Виговського
12:00 - 21:00
125595

Розважальний центр L.S.D. – перший РЦ у Львові  за різноманітністю ігрових можливостей. Ми пропонуємо Вам найкращі розваги для дітей та дорослих.  Якщо Ви не знаєте де провести вільний час із задоволенням, а звичайні кафе вже стали набридати, то Вам до нас в розважальний центр L.S.D., де зібрані найкращі ігри та розваги для дітей у Львові. У нас:

- для дітей – ігрові приставки та настільні ігри;
- для дорослих – затишний міні-кінотеатр із зручними диванчиками, де Ви можете подивитись обраний Вами фільм із українським дубляжем.
Якщо Ви не знаєте, як краще провести суботній вечір, куди піти у Львові? Приходьте до нас – обіцяємо, що вечір запам’ятається надовго…


Ми пропонуємо

День народження дитини в Lviv South District

День народження дитини в Lviv South District

 Ігри та розваги у LSD цікаві не лише дітям, але й дорослим. Двоє дорослих, що наглядають за дітьми під час святкування дитячого дня народження, перебувають у закладі безкоштовно. Для батьків – є можливість замовити VIP-кімнату у закладі. Також, Ви та Ваша дитина можуть обрати фільм або мультфільм для перегляду у міні-кінотеатрі безкоштовно. Ви оплачуєте лише за час перебування у закладі.

Корпоративні свята

Корпоративні свята

Корпоратив – це прекрасна нагода відпочити та ближче познайомитися із колегами.На Вас чекаютимуть такі види розваг:

Міні-кінотеатр (фільм Ви можете принести з собою або обрати із запропонованих, також Ви маєте змогу показати зроблену власноруч презентацію);
2 Квест-кімнати від мережі “Замкнені”: (новий вид розваг, який буде довподоби прихильникам інтелектуально позмагатися) створюються команди з 4-х осіб, що зачиняють у кімнаті. У Вас є 60 хв., щоб вибратись.
Гра Мафія – психологічно-рольова гра, яка покаже хто з Вас вміє по-справжньому обманювати та тримати свої емоції докінця.
Настільні ігри та ігрові приставки – для колег, які люблять між собою позмагатися).
Крім того, до кожного із підходів Ви зможете замовити ведучого та фонову музику на свято.

За додатковою інформацією телефонуйте:  +38 (093) 07 33 822

Міні-кінотеатр

Міні-кінотеатр

Наш кінотеатр міні-формату. Ви можете забронювати міні-кінотеатр навіть на 2 персони. Вартість від цього не міняється і Ви оплачуєте лише 40 грн/год з особи з Пн-НД. Навіщо дивитись фільм та чути зайвий шум від інших відвідувачів. У нас можна подивитись фільм, обраний Вами заздалегідь. Перегляд фільмів здійснюється на українській мові. За додатковою інформацією телефонуйте:  +38 (093) 07 33 822

Мафія

Мафія

Тематичні вечори гри в «Мафію» щоп’ятниці. Для участі у грі  необхідна обов'язкова попередня реєстрація. За додатковою інформацією телефонуйте:  +38 (093) 07 33 822

 

Ціна: 50 грн з особи за вечір грн.

Квест-кімнати (quest rooms)

Квест-кімнати (quest rooms)

А Ви колись бували «Замкнені»? Ні?! Тоді Вам до нас.Незабутні квест-кімнати від найкращої мережі «Замкнені» у L.S.D.
Якщо Ви любите  моторошну тематику – квест-кімната «Психіатричне відділення» – це Ваш вибір. Ускладнена розділенням учасників в процесі гри, кімната ставить перед Вами нові випробування. Прийшов час нового виду розваг, що принесе Вам та Вашим друзям незабутні емоції. «Підпільна лабораторія» – чи не найдобріший квест від мережі «Замкнені» у Львові. Для успішного проходження квесту, прийдеться поринути назад у минули та згадати, яке ж було життя колись! Повірте, ця квест-кімната подарує Вам незабутні емоції. Пориньте у світ головоломок, загадок і таємниць разом із своїми друзями.

Найкращі настільні ігри

Найкращі настільні ігри

“Dixit”, “Saboteur”, “Scrabble”, “Джанга”, “Activity” – це далеко не весь вибір настільних ігор у L.S.D

Ігрові приставки

Ігрові приставки

Ігрові приставки у L.S.D. допоможуть відчути смак перемоги.Де Ви не лише зможете позмагатись, а й приємно провести час у хорошій та затишній атмосфері.Зарубись у FIFA з друзями на Playstation 4…; Mortal Kombat : Sub-zero чи Scorpion кого обереш ти?… X-box kinect games – перетанцюй подругу у justdance4 !

Кафе в L.S.D.

Кафе в L.S.D.

Розважальний центр L.S.D. співпрацює з траторією «Сім’я». Наші відвідувачі мають можливість замовити їжу із безкоштовною доставкою.Кафе у L.S.D. – це вдалий вибір для відпочинку із друзями, колегами та сім’єю. Хоча, якщо Ви принесете перекус з собою, ніхто, звісно, Вас сварити не буде!


Залиште свій відгук