ВІДПОЧИНКОВИЙ КОМПЛЕКС "СЯНЯ"

с. Раковець, Пустомитівський р-н. Львівська обл [Карта]
10:00 до 23:00
1794

Пов'язані заклади

ГОТЕЛЬ "СЯНЯ"
Адреса: с. Раковець, Пустомитівський р-н. Львівська обл
РЕСТОРАН "СЯНЯ"
Адреса: с. Раковець, Пустомитівський р-н. Львівська обл

Розважально-відпочинковий комплекс «СЯНЯ» – знаходиться на околицях Львова (17 км.) по трасі Київ-Чоп (М-06) всього 8 хв. їзди від стадіону “Львів Арена”, на живописному березі озера поблизу соснового лісу у с. Раковець. Село знане для жителів Львівщини своїм Чудодійним джерелом – місце паломництва для прочан та прихильників здорового способу життя.

rest1

Одним з декількох напрямків діяльності комплексу «СЯНЯ», безперечно, є сауна . Нагадаємо Вам, що сауна є ідеальним засобом очищення шкіри та організму. Вона сприятливо впливає на серцево-судинну систему, нирки, м’язи, оздоровлює шкіру. Здоровій людині вона приносить тільки користь. Що ж до інших, то не варто буквально розуміти фінську приказку: «Сауною може користуватися кожен, хто здатний до неї дійти» .

Справжні прихильники фінської сауни і руської бані знають, що немає нічого кращого ніж пірнути у чисту освіжаючу воду природного озера. Наше озеро живиться чистою, прохолодною водою з джерела, яке розташоване на глибині 35 метрів. Ви можете поплавати на човні або ж зайнятися риболовлею. В озері водиться багато риби: щуки, золоті і срібні карасі, карпи, окуні й плотвиці. Озеро періодично очищується нашими працівниками.

Вибирайте, що кому подобається, любіть себе, стежте за собою, щоб бути завжди молодими душею та тілом.

 


Залиште свій відгук