VR Port - клуб віртуальної реальності

м. Львів, вул. Ставова, 7 [Карта]
Це біля Ашану на вул.Чорновола
10:00 - 22:00
28801

VR Port - мережа порталів у віртуальні світи. Наша ціль познайомити як можливо більше людей з віртуальною реальністю (VR).

На разі ми можемо запропонувати найкращі умови для VR занурення у Львові, тільки в нас найновіші шоломи HTC Vive Pro, одноразові гігієнічні маски, м'яке покриття на підлозі та стінах, просторий хол на 12 осіб, та багато інших приємних дрібниць.

До речі, ми єдині у Львові хто може запропонувати крім vr ігор, ще й найвищої якості квест кімнати у віртуальній реальності, які розроблені спеціально для клубів віртуальної реальності компанією Ubisoft.


Відеогалерея

Відео з Youtube, Facebook, Vimeo : 

мабуть кращий VR клуб Львова

СВЯТКУЙТЕ У VR PORTAL

СВЯТКУЙТЕ У VR PORTAL

Не знаєте як провести День Народження, корпоратив або просто дитяче свято?

Наш VR клуб – ідеальний вибір для цього. У нас Ви можете знайти ігри на будь-який смак, вік (від 12 років), склад і розмір компанії. Як командні ігри так і змагальні.

До нас Ви можете прийти в компанії до 12 осіб і грати по черзі.

У День Народження ми пропонуємо знижку в 25%

(при наявності будь-якого документа)

Ми пропонуємо також подарункові сертифікати!

Варіанти святкуваннь:

1. Тільки VR
Ми готові прийняти компанії до 12 осіб.
У VR одночасна гра можлива для команди з 4-х чоловік, решта команд можуть в цей час обговорювати свої успіхи або стежити за грою на моніторах, а коли прийде їхня черга показати на що вони здатні, зміна команди відбувається з розрахунком у 25-30 хвилин на одну команду при грі в VR гру і 60 хвилин на одну команду при грі в VR квест кімнати.


2. VR + фізичні квест кімнати
Тут одночасна гра можлива для всіх 12 осіб, так як у нас крім VR шоломів є ще і 2 фізичних квест кімнат.

Безліч готових пакетів для святкувань за посиланням https://vrport.me/events

ДАРУЙТЕ ВРАЖЕННЯ!

ДАРУЙТЕ ВРАЖЕННЯ!

Наш сертифікат приємно отримати в подарунок кожному - це цілий світ нових вражень і емоцій! Володар сертифікату зможе прийти один або поділити ігровий час на кілька шоломів і грати компанією в спільні ігри до 4-х людей!

 

ЕКСКЛЮЗИВ! 12 VR КВЕСТ КІМНАТ У ЛЬВОВІ

ВТЕЧА ІЗ ЗАГУБЛЕНОЇ ПІРАМІДИ

Ласкаво просимо в Анімус.

Лютий 1928 р. Експедиція під керівництвом сера Белдона Фрі зникає десь на Синайському півострові. Команда з чотирьох дослідників і десятка місцевих жителів. Вони шукали Загублену піраміду Небка… Або точніше «щось», що мало бути там. Їх більше ніколи не бачили.

Використовуючи моделювання, відтворене з їх ДНК-пам’яті, ваша команда поставить себе на місце дослідників.

Дізнайтеся, що сталося з експедицією. І ще важливіше: знайдіть те, що шукали вони.

У ЛІГВІ МЕДУЗИ

Ласкаво просимо в Анімус.

Греція 445 до н.е. в епоху красномовних філософів, нещадних богів і багатообіцяючих оракулів. Десь на півострові Пелопоннес, у величезній прибережній печері Егейського моря, був захований старий артефакт. Це міг бути легендарний корабель аргонавтів …

Використовуючи програму моделювання Animus та нашу базу даних записаних генетичних пам’яток, ми повернемо вас до Греції. Знайдіть корабель, якщо він існує

Та ще 10 інших VR квест кімнат за адресою https://vrport.me/quests

 

ЕКСКЛЮЗИВ! 12 VR КВЕСТ КІМНАТ У ЛЬВОВІ ЕКСКЛЮЗИВ! 12 VR КВЕСТ КІМНАТ У ЛЬВОВІ ЕКСКЛЮЗИВ! 12 VR КВЕСТ КІМНАТ У ЛЬВОВІ ЕКСКЛЮЗИВ! 12 VR КВЕСТ КІМНАТ У ЛЬВОВІ

Показати на карті

Адреса: м. Львів, вул. Ставова, 7

Залиште свій відгук