постер Alyosha
проспект Червоної Калини, 81, Львів ( Центр Довженка)
063 731 7715
19:00

ALYOSHA відправляється у великий всеукраїнський тур «2020»

Популярна українська співачка анонсувала масштабний тур містами України з презентацією нової концертної програми

Володарка багатьох престижних музичних премій, авторка та композиторка пісень порадує своїх шанувальників новою концертною програмою «2020».

Гастролі розпочнуться на початку лютого, а їх масштаб охопить більш двадцяти міст країни. Відомо, що сет-лист програми складатиметься з хітів «Калина», «На фоні Париж», «Текіла», Dama, «Феромоны», «Точка на карте», багато з них отримають нового звучання.

Також під час туру буде виконано наживо трек «Планети», реліз якого відбувся наприкінці листопада 2019 року. До того ж шанувальники ALYOSHA першими почують і невидані раніше треки, що стануть частиною майбутнього лонг-плею співачки.

«В основу програми покладено музичну складову та сенс пісень. Моя мета — аби кожен слухач зміг хоча б на мить забути про навколишній світ, та нарешті почути себе. Задля цього я відібрала пісні з глибоким смислом, які пов’язані між собою, як історія одного життя, що наповнене спектром емоцій і подій. Впевнена, що після концерту ви зможете переосмислити важливі для вас речі», — прокоментувала ALYOSHA.

Також співачка наголосила, що детальною інформацією про перебіг туру буде ділитися на своїх сторінках у соціальних мережах.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Експозиція під відкритим небом "Banner Art


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Ковзанка на площі Ринок


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
з 10:00 до 21:00.