Бетховен-250. Андрій Макаревич

постер Бетховен-250. Андрій Макаревич
м. Львів, вул. Бандери, 8
17:00

До ювілею великого композитора.
ТА-ДА-ДА-ДААА. Композитор, який написав чотири найбільш впізнавані ноти в історії музики. Людвіг ван Бетовен вважається одним з найбільших композиторів усіх часів. Цього року йому виповнюється 250 років! Ми приєднуємось до всесвітнього святкування дня народження музичного генія. Бетовен започаткував нову епоху в музичному мистецтві. Напевно не знайдеться жодного композитора, який не опирався на здобутки цього великого майстра драматургії. Його творчість - це торжество людського духу і перемога добра над злом.
Одного разу австрійський композитор Антон Діабеллі задумав видати твір, написаний зусиллями багатьох композиторів. Діабеллі розіслав ноти свого вальсу багатьом колегам з проханням написати на нього варіації. Такого листа отримав і Людвіг ван Бетовен. І створив монументальний твір. Скромну тему вальсу Бетовен перевтілив у 33 мніатюри, дуже різні за характером, але об’єднані однією драматургічною лінією.
Варіації на вальс Діабеллі стали вершиною творчості Бетовена для фортепіано соло. В Органному залі весь цикл впродовж одного концерту виконає львівський віртуоз Андрій Макаревич.

Андрій Макаревич - фортепіано

Л. Бетовен - Варіації на вальс Діабеллі op. 120

Тривалість: 1 год.
Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

Залиште свій відгук

Дивіться також