Blade Runner (англійською без субтитрів)

Blade Runner (with Ukrainian subtitles)
постер Blade Runner (англійською без субтитрів)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, 14.05.2021, 15.05.2021, 16.05.2021, 17.05.2021, 18.05.2021,
20:15
фантастика, екшн, бойовик, трилер
117 хв.
Рідлі Скотт
Гаррісон Форд, Рутґер Гавер, Шон Янґ, Едвард Джеймс Олмос, М. Еммет Волш, Деріл Ганна
США

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Ми заблокували частину місць у залі, щоб забезпечити дистанцію між глядачами. Відстань від тебе до інших гостей — 1,5 метра у всіх напрямках.

Відставний детектив Рік Декард знову відновлений в поліції Лос-Анджелеса для пошуку очолюваної Роєм Батті групи кіборгів, яка здійснила втечу з космічної колонії на Землю. У поліції вважають, що кіборги намагаються зустрітися з Ендолом Тайрелл, керівником корпорації, котра ставить експерименти над кібернетичним інтелектом. Рік Декард отримує завдання з'ясувати мотиви дій кіборгів, а потім знищити їх.

Прем’єрний показ фільму «Той, що біжить по лезу» у 1982 році обернувся повним провалом. Створені Рідлі Скоттом електричні джунглі Лос-Анджелеса майбутнього мали настільки футуристичний вигляд, що більшість глядачів просто не зрозуміли побаченого.

З 6 травня ми покажемо «Того, що біжить по лезу» на великому екрані. Одна лише історія стрічки заслуговує на окрему екранізацію: невдача на старті стала початком великого успіху, і вже за кілька років «Той, що біжить по лезу» посідав перші місця у всіх можливих рейтингах.

На початку 1980-х комп’ютерна графіка тільки набирала обертів, тож ефекти створювалися декораціями, мініатюрами, моделями, комбінованим фільмуванням та сотнями намальованих фонів. Тому не дивно, що він і досі залишається одним із найкрасивіших фільмів в історії кіно.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Мейнстрим (18+)


19:00
Peter Rabbit 2: The Runaway (мовою оригіналу) (0+)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Допрем'єрний показ «Форсаж 9: Нестримна сага» (12+)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
One Flew Over The Cuckoo's Nest (англійською мовою з укр. субтитрами) (16+)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
19:45