CARMINA BURANA. KINGS&BEGGARS

постер CARMINA BURANA. KINGS&BEGGARS
м. Львів, вул. Бандери, 8
21:00
50-150 грн

Колесо Фортуни не знає милосердя. Ніхто не зна, виграє він, чи програє. Усі рівні перед Долею. Той, хто зараз на вершині, завтра впаде вниз, той, хто порсається в бруді, завтра дістане до зірок.Колесо Фортуни вже багато століть міцно асоціюється з середньовічним трактатом “Карміна Бурана” також відомим як “Codex Buranus”. Цей ілюстрований рукопис XIII століття з віршами - найбільша відома колекція поезії вагантів.Ансамбль ранньої музики "Kings & Beggars" з гордістю представляє програму “Колесо Фортуни” на основі текстів Carmina Burana.

Ансамбль старовини та народної музики Kings & Beggars був заснований у 2008 році Анною Васильченко у Львові.Він грає середньовічну музику XIII-XVI століть з різних європейських країн (України, Ірландії, Великобританії, Іспанії, Німеччини, Італії, Франції та ін.). В репертуарі як придворна, так і народна музика. Звідси і походить назва "Kings & Beggars" (“Королі та жебраки”). 

Ансамбль Kings & Beggars багато концертує, виступає на фестивалях середньовічної культури Україні та країнах Європи. Колектив співпрацює з іншими музикантами, колективами історичного танцю, реконструкторськими клубами, постійний гость концертів, турнірів та балів.

Kings & Beggars

O Fortuna
Tempus Transit Gelidum
Procurans Odium
Bache Bene Venies
O Varium Fortune Lubricum
Exiit Diluculo
Clauso Cronos Et Serrato
Dulce Solum Natalis Patriae
Vite Perdite
Fas Et Nefas
Licet Aeger Cum Egrotis
Nomen A Solemnibus
Alte Clamat Epicurus
Tempus Est Iocundum
Axe PhebusIn Taberna

 

Залиште свій відгук

Дивіться також

ГОЛОС АНГЕЛА


19:00
I’LL BE BACH


14:00
ГОЛОС АНГЕЛА


19:00