Чаклунство: Спадок (12+)

постер Чаклунство: Спадок (12+)
с. Сокільники, вул. Стрийська, 30
, ,
13:30, 15:15
трилер, драма, фентезі,

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Ми заблокували частину місць у залі, щоб забезпечити дистанцію між глядачами. Відстань від тебе до інших гостей — 1,5 метра у всіх напрямках.

Ханна (Кейлі Спенн) щойно переїхала разом із мамою до іншого міста. Тут у них буде нова сім’я, а також, можливо, нові друзі. У школі дівчину зустрічають вороже і одразу ж знаходяться охочі поглузувати над нею. Разом з тим з’являються і нові подруги. Про цих трьох дівчат ходять чутки, що вони справжні відьми. Вони проводять над Ханною ритуал посвячення і відтоді дівчина володіє надприродніми здібностями.

Фентезійні жахи «Чаклунство: Спадок» – це самостійне продовження фільму «Чаклунство», що вийшов на екрани у 1996 році. Він був неочікувано успішним в прокаті, заробивши понад $55 млн. при бюджеті у $15 млн. У колах поціновувачів жанру фільм 1996 року вважається культовим. Вперше про зйомки продовження почали говорити у 2016 році, але тоді проект було скасовано. У 2019 році оголосили, що писати сценарій та направляти картину буде Зої Лістер Джонс, для якої це шоста сценарна робота та друга повнометражна робота у якості режисера.

Залиште свій відгук

Дивіться також