«ДЕ:ФОРМА» Назар Симотюк, Андрій Савчук Виставка абстрактної дерев’яної пластики у галереї ЛНАМ

постер «ДЕ:ФОРМА» Назар Симотюк, Андрій Савчук Виставка абстрактної дерев’яної пластики у галереї ЛНАМ
м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я лабораторного корпусу)

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
4 квітня 2018 о 15:00
Години роботи галереї ЛНАМ: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 17:00
постер 2 «ДЕ:ФОРМА» Назар Симотюк, Андрій Савчук Виставка абстрактної дерев’яної пластики у галереї ЛНАМ постер 3 «ДЕ:ФОРМА» Назар Симотюк, Андрій Савчук Виставка абстрактної дерев’яної пластики у галереї ЛНАМ постер 4 «ДЕ:ФОРМА» Назар Симотюк, Андрій Савчук Виставка абстрактної дерев’яної пластики у галереї ЛНАМ постер 5 «ДЕ:ФОРМА» Назар Симотюк, Андрій Савчук Виставка абстрактної дерев’яної пластики у галереї ЛНАМ

4 квітня 2018 о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) вперше відбудеться відкриття арт-проекту «ДЕ:ФОРМА», що репрезентує творчий доробок двох молодих художників Назара Симотюка та Андрія Савчука, які активно працюють у напрямку абстрактної дерев’яної пластики. 
У своїх творах обидва митці акцентують на природних якостях дерева як традиційного художнього матеріалу, розкриваючи глядачеві його нові візуально-естетичні та пластичні можливості. Автори апелюють до асоціацій та деформованих природних мотивів. Ключовим концептом представлених робіт є визначення змісту та нескінченний інтуїтивний пошук форми для його вираження. 
Як зазначають самі художники: «У такий спосіб ми намагаємось мінімізувати втручання свідомого людського розуму у процес формування пластики».
 Специфіка проекту полягає в тому, що виставки такого формату у Львові відбуваються вкрай рідко і сьогодні у подібному напрямку працює дуже мало художників. Виставка має на меті розширити сучасне уявлення про абстрактну пластику в дереві, позбавити її традиційної канонізації та показати кардинально оновлений формат. 
Молоді художники Назар Симотюк та Андрій Савчук є студентами 6 курсу кафедри художнього дерева ЛНАМ. Обидва активно працюють у сфері живопису, дизайну та дерев’яної пластики, учасники численних всеукраїнських пленерів, колективних виставок в Україні та за кордоном. Серед них: «Осінній салон» (Львів), «THE WOOD» (Львів), «Forma» (Львів), «Roots project» (Берлін) та ін. 
Кожному з них вже вдалось виробити власний мистецький почерк та індивідуальну манеру. Ця виставка є своєрідним персональним дебютом двох молодих художників як непересічних, самодостатніх творчих особистостей, які сміливо заявляють про себе в мистецькому середовищі.
Запрошуємо ознайомитись із концептуальним арт-проектом «ДЕ:ФОРМА» у галереї ЛНАМ. Виставка триватиме до 23 квітня!

 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Виставка «Роботів Трансформерів»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
з 10:00 по 22:00 годину
Весняний Будівельний Форум


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
ENTER.UA/ORPHEUS.UA


19:00