ПАВЛО ЗІБРОВ

постер ПАВЛО ЗІБРОВ
м. Львів, просп. Червоної Калини, 81
19:00

Улюбленець всіх жінок, з розкішним голосом і харизмою, талановитий співак і Народний артист України Павло Зібров виступить з концертом 12 квітня під Львові в Центрі Довженка. Ви повинні це почути обов'язково і отримати незабутні емоції, адже коли співає такий привабливий чоловік, то просто неможливо втриматися, щоб не піддатися загальній енергетиці, яка панує в залі.
 
У ранньому дитинстві Павло дуже любив співати. Він закінчив музичну школу і вступив до музичної консерваторії в Києві. Але кар'єру співака розпочав трохи пізніше, тому як його творчий шлях починався з гри на контрабасі. Незабаром артист здобув другу вищу музичну освіту в Київській консерваторії.
 
І в 1987 році в українському шоу-бізнесі з'явилася нова зірка - Павло Зібров. Далі були перемоги в різних музичних конкурсах, гастрольна і концертна діяльність. Артист також поступово ставав композитором і його твори виконали - Таїсія Повалій, Ірина Білик, Гарік Кричевський, Володимир Гришко.
 
Ось уже за 30 років творчості наш український артист випустив десятки музичних альбомів і відео кліпів. Його музика підкорює серця багатьох слухачів по всій країні, а пісні вже давно стали хітами. Павло Зібров - це гордість України! Приходьте на концерт і ви залишитеся задоволені, гарантуємо!
 

Залиште свій відгук

Дивіться також

ДАХАБРАХА. ЗЕМЛЯ


19:00
Оксана Муха


20:00
Мама хохотала


20:00
ПІВНІЧНИЙ ОРГАН


19:00