постер DOGS
м. Львів, вул. Гнатюка, 11
(032) 255-33-30 (каса)
(032) 255-32-74 (дирекція)
(032) 245-20-24 (факс)
13:00
25-50 грн

Перший театр

спільно з ЛКП "Лев"

Інсценізація Євгена Чистоклетова

за мотивами повісті Костянтина Сергієнка "До побачення, Яре!"

«DOGS»

Історія про вільних собак 12+

Тривалість: 1 год. 20 хв.

Режисер-постановник – Євген Чистоклетов

Художник-постановник – заслужений діяч мистецтв України Мар'ян Савіцький

Пластика – Нінель Збєря

Відеопроекція – Ася Кравчук

Асистент режисера – Олександр Трифонюк

Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою... Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»...

Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси!

Проста і чуйна історія про собак і людей (або ж про людей і собак – це вирішувати Вам!), історія, яка закликає до людяності і добра. Сподіваємося, що кожен, хто побачить цю виставу, стане трішки добрішим і замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?

Прем’єра відбулась 27 березня 2016 року

Залиште свій відгук

Дивіться також