Дотик Янгола. Богдана Півненко

постер Дотик Янгола. Богдана Півненко
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00

“Дотик Янгола” — концертна програма дуету скрипальки Богдани Півненко та піаністки Анни Хмари, де зібрані кращі твори сучасної української академічної музики. Найширша панорама та повне уявлення про інструментальний жанр в українському сучасному мистецтві. Мирослав Скорик, Євген Станкович, Валентин Сильвестров — ці імена вписані у скрабницю світового музичного мистецтва. Однак, з виконанням їхніх музичних програм вибагливий слухач знайомиться не часто.
В основу програми покладені твори одного з найвпізнаваніших українських класиків сучасності Мирослава Скорика. Його “Мелодії” аплодували в усіх куточках земної кулі. Його “Іспанський танець” та “Карпатська рапсодія” завоювали серця найвибагливіших критиків.
Соната №1, яка є дипломною роботою композитора і “Слово”, “Арія” та “Бурлеска” з Сонати №2 записали нову сторінку української класики ХХ століття. А також один з останніх творів Маестро з символічною назвою Memory, ноти якого композитор передав Богдані незадовго до смерті.
Окрім того, у концерті прозвучать неофольклорний ранній твір Євгена Станковича Диптих “На верховині” та один з останніх творів композитора “Дотик Янгола”, а також “Мелодії миттєвостей” Валентина Сільвестрова — майстра “легкого неоромантизму”. “Пісні без слів” і “триптих” присвячені Богдані Півненко та “Присвячення Бау” повертають слухача в світ мелодії, Його тиша в музиці, сповідальна краса налаштовують на чуттєву медитацію кожного слухача.
Ще однією родзинкою програми є напівзабуті твори Рейнгольда Глієра і Юлія Мейтуся. “Роман” Глієра — ода коханню, ніжний і експресивний, натомість Аллегро Мейтуса, присвячено Ользі Пархоменко, це його пам’ять про трагічні події в Києві — Бабій Яр. “Батярські пісні” Юрія Шевченка перенесуть слухача до міжвоєнного Львова знайомлячи з місцевою субкультурою а “Ескіз в Молдаванському стилі” Левка Колодуба - в колоритну атмосферу Буковини.

Богдана Півненко - скрипка
Анна Хмара - фортепіано

Тривалість: близько години

Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

Залиште свій відгук

Дивіться також

Степан Гіга на 20:00


20:00
Степан Гіга на 17:00


17:00