Dream Handmade Festival

постер Dream Handmade Festival
м. Львів, вул. Коперника, 17
,
10:00
Квиток 30 грн, але при попередній реєстрації на сайті - вхід безкоштовний

Dream Handmade Festival – це перший найбільший фестиваль ручної роботи у Західній Україні, який об’єднає на своїй виставковій площі майстрів, авторів дизайнерських виробів та виробів ручної роботи, українських handmade виробників, виробників та дистриб’юторів товарів для рукоділля, творчого хобі, дитячої творчості та художніх матеріалів.

Dream Handmade Festival це можливість вийти на український ринок дизайнерських виробів та виробів ручної роботи, товарів для рукоділля і творчості, презентувати себе та свою продукцію та ознайомитися із новинками та пропозицією ринку.

Для відвідувачів Dream Handmade Festival стане унікальною можливістю ознайомитися зі всім спектром товарів для рукоділля і творчості українського виробництва, які можна буде придбати як роздрібно, так і оптом, познайомитися із видами українського ремесла та рукоділля, а також поспілкуватися із українськими авторами та дизайнерами.

На виставці будуть представлені майстер-класи, семінари та консультації, на яких відвідувачі зможуть власноруч попрактикуватися, ознайомитися із авторськими техніками та придбати готові вироби чи предмети для рукоділля.

РИНКИ, ДЕМОНСТРАЦІЇ, РОБОЧІ ЗОНИ ТА УНІКАЛЬНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ’Ї, МУЗИКА ТА ТВОРЧА АТМОСФЕРА

це все чекає на вас протягом двох днів на Dream Handmade Festival у Львові (Палац мистецтв, вул. Коперника, 17) з 31 березня по 1 квітня 2018 року

Вартість квитка: 30 грн.

Безкоштовний вхід лише при поередній реєстрації на сайті:https://handmadefest.com.ua

Залиште свій відгук

Дивіться також

Стоматологічний форум "Дентал-Україна"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Офіційне відкриття виставки “Яскраві Літні Спогади” Бортнік Катерини
Вернісаж виставки


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
відповідно роботи установи
Виставка "URBAN - 8"
Візуальний проект "URBAN - 8" - це 8 книгосвітлин, 8 різних колаборацій з відвідувачами URBAN бібліотеки, 8 сюжетів з власними лініями.


в Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
12:00 - 19:00
"Еротика куртуазна та іронічна в графіці та живописі"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Вернісаж: 26 вересня, 16:00