Джалапіта

постер Джалапіта
м. Львів, вул. Гнатюка, 11
17:00
70-85 грн
постер 2 Джалапіта постер 3 Джалапіта постер 4 Джалапіта постер 5 Джалапіта

Про неймовірні вчинки Джалапіти чули всі. Його знали як мандрівника космосом, винахідника надзвичайних речей та автора дивовижних відкриттів. Коли ж Джалапіта з’явився серед людей, то йшли до нього не за чарівними зорями, а з цілком буденними питаннями: проблемами з трубами, розширенням приватного простору тощо. Джалапіта не відмовляв жодному, проте і вирішував проблеми в дуже незвичний спосіб…

Сюрреалістична комедія «Джалапіта» у Першому театрі - це перша постановка на українській сцені твору Емми Андієвської (лауреатки Національної премії ім. Т. Шевченка 2018). Режисер вистави – Артем Вусик, відомий львів’янам виставами «Перетворення» і «Любов». Важливою складовою вистави є вибудовані Ніною Хижною пластика та хореографія. Художній простір до вистави створив заслужений діяч мистецтв України Мар’ян Савіцький, а яскраве графіті відомий український поп-арт митець Сергій Якіменко (номінант на премію PinchukArtCentre 2015).

За твором Емми Андієвської

Сюрреалістична комедія, тривалість: 60 хв, 12+

Дата прем'єри: 6 травня 2018 року

Художній склад:

  • Режисер – Артем Вусик
  • Художник-постановник – заслужений діяч мистецтв України Мар’ян Савіцький
  • Хореографія – Ніна Хижна
  • Графіті – Сергій Якіменко
  • Світло – Світлана Коренькова, Богдан Сидор
  • Звук – Людмила Пернепесова, Юрій Ванджала

У ролях:  Юрій Курило, заслужена артистка України Марія Самсонова, Наталія Алексеєнко, Ірина Занік, Мар’яна Кривдик, Богдан Балко, Олександр Трифонюк, Данило Хромов, Олександр Чешеров, Ігор Данчук.

Квитки за посиланням: https://kasa.in.ua/ua/pershyy-akademichnyy-ukrainskyy-teatr-dlya-ditey-ta-yunactva

Увага!   

Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається. Адміністрація залишає за собою право на заміну чи перенесення вистави.

У разі повітряної тривоги – вистава зупиняється, а всі глядачі повинні спуститися в укриття. Якщо повітряна тривога триває до 30 хв – вистава продовжується, якщо більше 30 хв – вистава переноситься, квитки залишаються дійсними.

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Кольори
Історія про поразки та перемоги, про ностальгію за минулим і реалії теперішнього часу, про прийняття себе та те, ким ми стали.


18:00
Бах і Ройбке


19:00
Бах і Ройбке


19:00
ПОЛІСЯНКА


17:00