Faine Misto: Земля майбутніх легенд

постер Faine Misto: Земля майбутніх легенд
!FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26)
З нетерпінням чекаємо кожного
11:00
від 1600 грн

Фестиваль Faine Misto: Земля майбутніх легенд у Львові відбудеться з 2 серпня по 4 серпня 2024 року на Території !FESTrepublic.

Чому варто піти на Фестиваль Faine Misto: Земля майбутніх легенд у Львові?

  1. Масштабна культурна подія з неповторною атмосферою.
  2. Потужне гасло фестивалю та яскраві учасники.
  3. Шалена енергетика, що заповнить кожен куточок тіла.

Фестиваль Faine Misto: Земля майбутніх легенд у Львові

Faine Misto – легендарний фестиваль, портал якого вчергове відкриється у Львові на території !FESTrepublic. Фестиваль був заснований у 2013 році, і за цей час дійсно став унікальним містом з власною культурою, історією та правилами. На сцену Faine Misto в різні роки виходили такі всесвітньо відомі колективи та виконавці як The Rasmus, Powerwolf, Arch Enemy, Guano Apes, Lordi, Skindred, Kadebostany, Poets Of The Fall та багато інших. А у 2023 році спільнота фестивалю долучилася до збору майже 4 млн гривень на потреби героїчної НГУ Азов. Тож Faine Misto продовжує рух до нових амбітних цілей – разом з Файними Людьми!

Підкорення нових вершин разом з командою улюбленого фестивалю

2-4 серпня Faine Misto відбудеться під знаковим девізом «Земля майбутніх легенд». Адже легендарні зміни відбуваються просто тут і зараз, а ми маємо цьому сприяти, допомагаючи нашим оборонцям звільняти країну. Локація дозволяє дотриматися усіх норм безпеки. До зустрічі на фестивалі!

Де купити квитки на Фестиваль Faine Misto: Земля майбутніх легенд у Львові?

Придбати квитки собі та друзям

Залиште свій відгук

Дивіться також