Невдалий трах, або Шалене порно (18+)

Фільм-лекція «Bad Luck Banging or Loony Porn»
постер Невдалий трах, або Шалене порно (18+)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, 06.08.2021, 07.08.2021, 08.08.2021, 09.08.2021, 10.08.2021,
22:30
комедія
136 хв.
Раду Жуде
Катя Паскарю, Клаудія Ієремія, Олімпія Малаї, Нікодим Унгуряну, Александру Поточан
Румунія, Хорватія, Чехія, Люксембург
CINETECH+, 2D

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Велика кіноманська подія! 29 липня, о 19:00 – прем'єрний показ кінофестивального хіта з гучною назвою «Невдалий трах, або Шалене порно» з вступною лекцією кіномена Станіслава Тарасенка (у Львові (Forum Lviv) та Родіона Броннікова (у Харкові). Фільм кінорежисера Раду Жуде став переможцем цьогорічного Берлінського кінофестивалю та викликав не аби яку зацікавленість з боку глядачів та критиків. Наскільки він провокативний та скандальний? Чому «Невдалий трах» – чудова ілюстрація сучасності? Якою сатирою проникнута стрічка? На ці та багато-багато інших питань відповіді на лекції перед показом. Буде цікаво!

19:00 – початок лекції

19:30 – початок кінопоказу

Опис фільму: «Емілія (Катя Паскарю) викладає у школі історію та про акторську кар’єру ніколи не мріяла. Але сталося так, що популярність прийшла до неї саме через відео, на якому вона разом з чоловіком займається сексом. Запис випадково потрапила у мережу і тепер про вподобання Еми у ліжку знають всі. Особливо цікавим відео здалося батькам учнів тієї школи, де викладає Ема.

Комедія та драма «Невдалий трах, або Шалене порно» – цьогорічний переможець Берлінського кінофестивалю. Знімали фільм у копродукції Румунія, Хорватія, Чехія та Люксембург. Режисер та автор сценарію Раду Жуде – румун, і події розгортаються саме у Румунії. Фільм складається з трьох частин. На початку глядачеві пояснюють ситуацію, у якій опинилася героїня. Середина фільму являє собою відеоессе з окремим сюжетом на кожну букву алфавіту. Головна концепція цієї енциклопедії – показати усю багатогранність нетерпимості та злості у суспільстві. Заключна частина дасть глядачеві змогу самому обрати чим же закінчилася ця історія».

Якщо тобі немає 18 років, ти не зможеш переглянути цей фільм у кінотеатрі. Навіть з батьками. Контролер перевірить документи на вході до зали. Такий закон.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Амелі (французькою з укр.субтитрами) (0+)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
19:00
Звір у його голові (16+)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
21:20