ФЛЕЙТА.ЕВОЛЮЦІЯ.ДЕНИС САВЕЛЬЄВ

постер ФЛЕЙТА.ЕВОЛЮЦІЯ.ДЕНИС САВЕЛЬЄВ
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00
50-150 грн

Що б розповіла флейта, якби вміла говорити? Можливо, про чисту радість Телеманна? Чи про світло, яке дарував їй Моцарт? Або ж про запаморочливі пасажі Бьома? Про самоспоглядання Ліберманна? А може, про джазовість та танцювальність Вуда? Послухаємо розповідь флейти Дениса Савельєва та прослідкуємо її еволюцію – від Середньовіччя до ХХ століття.

Денис Савельєв ‒ флейта (Україна ‒ США)
Ірина Кірчанова ‒ фортепіано
Ольга Лозинська ‒ слово про музику

В. Бьорд ‒ Моїй леді Невілл (аранжування Д. Савельєва)
Г.Ф. Телеманн ‒ Фантазія для поперечної флейти Соло, №1 ля мажор
М. Блаве ‒ Соната, Op.2 №2 "La Vibrary" Andante & Allegro
В.А. Моцарт ‒ Andante in C для флейти з оркестром, К. 315 / 285e. 
Л.В. Бетовен ‒ Варіації на українську тему, op. 107 no. 7
Т. Бьом ‒ Великий полонез в D, Op. 16
Ф. Гаубер ‒ Фантазія 1912
Л. Ліберманн ‒ Сололог для сольної флейти Op. 44.
Д.С. Вуд ‒ Вальс Каприз

Денис Савельєв – переможець та лауреат першої премії у 2017 New York Flute Club, флейтист, соліст оркестру TON (The Orchestra Now) під керівництвом Леона Ботштайна, студент Бард Коледжу.
Свою музичну кар’єру Денис розпочав у віці 5ти років, через рік поступив у перший клас Львівської музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької. За часи навчання у  школі ставав лауреатом міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів, а також отримав президентську стипендію. Отримав грант на навчання у Російській Академії Музики ім. Гнесіних. Працював у Маріїнському Театрі, Приморській сцені у Владивостоку. Отримав стипендію у Mannes School of Music у Нью-Йорку. Взяв участь у понад 50 майстер-класах з найвидатнішими музичними майстрами та понад 300 різноманітних концертах. Дебютував у Карнегі Хол, Кеннеді Центр, Лінкольн центр, Метрополітен Музеї, Симфонічному Залі Шанхаю та Санторі Хол у Токіо.  Як соліст, Денис виступає по країнах Азії, Східній Америці та Європі, надає майстер-класи, та приймає активну участь у конкурсах та фестивалях. Є постійним солістом у The Orchestra Now та запрошеним у Manhattan Symphonie Orchestra,  International Chamber Orchestra of America, та  New York Symphonic Ensemble.  Також, Денис Викладає флейту у приватній музичній школі "До-Ре-Мі", запрошенний соліст та викладач в Oyster Bay Music Festival та Eurasia Music Festival.

Ірина Кірчанова – українська піаністка. Навчалася у Львівській музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької та Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка. Закінчила аспірантуру і працює концертмейстером в академії та “десятирічці”.
Лауреатка міжнародних та всеукраїнських конкурсів, серед яких особливо треба відзначити  III премію Міжнародного конкурсу молодих піаністів ім. В. Горовиця, група "Горовиць - дебют" (Київ, 2002) та III премію VII Шопенівського Міжнародного конкурсу піаністів  ім. Г. і Л. Стефанських ( Краків, Польща, 2016). Активно виступає у складі камерних ансамблів, бере участь у фестивалях та конкурсах. Зокрема, Міжнародні фестивалі "Музичні зустрічі польської та української молоді"(Варшава, Польща, 2008 та Львів, 2009); Лауреат II премії Міжнародного конкурсу інструментальних ансамблів ім. Д. Бортнянського (Київ, 2010); Лауреат I премії Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів та квартетів (Львів, 2013); запрошений піаніст на концертні виступи XVI Міжнародних майстер-класів для кларнету та саксофону (Острава, Чехія, 2017).
Понад 20 конкурсів у якості концертмейстера в Україні та за кордоном (Польща, Італія, Хорватія, Чехія), нагороджена дипломами кращого концертмейстера.
Постійно вдосконалюється та збагачує власний репертуар, вивчає нові програми.

 

Залиште свій відгук

Дивіться також