ФЛЕЙТА.ЕВОЛЮЦІЯ.ДЕНИС САВЕЛЬЄВ

постер ФЛЕЙТА.ЕВОЛЮЦІЯ.ДЕНИС САВЕЛЬЄВ
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00
50-150 грн

Що б розповіла флейта, якби вміла говорити? Можливо, про чисту радість Телеманна? Чи про світло, яке дарував їй Моцарт? Або ж про запаморочливі пасажі Бьома? Про самоспоглядання Ліберманна? А може, про джазовість та танцювальність Вуда? Послухаємо розповідь флейти Дениса Савельєва та прослідкуємо її еволюцію – від Середньовіччя до ХХ століття.

Денис Савельєв ‒ флейта (Україна ‒ США)
Ірина Кірчанова ‒ фортепіано
Ольга Лозинська ‒ слово про музику

В. Бьорд ‒ Моїй леді Невілл (аранжування Д. Савельєва)
Г.Ф. Телеманн ‒ Фантазія для поперечної флейти Соло, №1 ля мажор
М. Блаве ‒ Соната, Op.2 №2 "La Vibrary" Andante & Allegro
В.А. Моцарт ‒ Andante in C для флейти з оркестром, К. 315 / 285e. 
Л.В. Бетовен ‒ Варіації на українську тему, op. 107 no. 7
Т. Бьом ‒ Великий полонез в D, Op. 16
Ф. Гаубер ‒ Фантазія 1912
Л. Ліберманн ‒ Сололог для сольної флейти Op. 44.
Д.С. Вуд ‒ Вальс Каприз

Денис Савельєв – переможець та лауреат першої премії у 2017 New York Flute Club, флейтист, соліст оркестру TON (The Orchestra Now) під керівництвом Леона Ботштайна, студент Бард Коледжу.
Свою музичну кар’єру Денис розпочав у віці 5ти років, через рік поступив у перший клас Львівської музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької. За часи навчання у  школі ставав лауреатом міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів, а також отримав президентську стипендію. Отримав грант на навчання у Російській Академії Музики ім. Гнесіних. Працював у Маріїнському Театрі, Приморській сцені у Владивостоку. Отримав стипендію у Mannes School of Music у Нью-Йорку. Взяв участь у понад 50 майстер-класах з найвидатнішими музичними майстрами та понад 300 різноманітних концертах. Дебютував у Карнегі Хол, Кеннеді Центр, Лінкольн центр, Метрополітен Музеї, Симфонічному Залі Шанхаю та Санторі Хол у Токіо.  Як соліст, Денис виступає по країнах Азії, Східній Америці та Європі, надає майстер-класи, та приймає активну участь у конкурсах та фестивалях. Є постійним солістом у The Orchestra Now та запрошеним у Manhattan Symphonie Orchestra,  International Chamber Orchestra of America, та  New York Symphonic Ensemble.  Також, Денис Викладає флейту у приватній музичній школі "До-Ре-Мі", запрошенний соліст та викладач в Oyster Bay Music Festival та Eurasia Music Festival.

Ірина Кірчанова – українська піаністка. Навчалася у Львівській музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької та Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка. Закінчила аспірантуру і працює концертмейстером в академії та “десятирічці”.
Лауреатка міжнародних та всеукраїнських конкурсів, серед яких особливо треба відзначити  III премію Міжнародного конкурсу молодих піаністів ім. В. Горовиця, група "Горовиць - дебют" (Київ, 2002) та III премію VII Шопенівського Міжнародного конкурсу піаністів  ім. Г. і Л. Стефанських ( Краків, Польща, 2016). Активно виступає у складі камерних ансамблів, бере участь у фестивалях та конкурсах. Зокрема, Міжнародні фестивалі "Музичні зустрічі польської та української молоді"(Варшава, Польща, 2008 та Львів, 2009); Лауреат II премії Міжнародного конкурсу інструментальних ансамблів ім. Д. Бортнянського (Київ, 2010); Лауреат I премії Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів та квартетів (Львів, 2013); запрошений піаніст на концертні виступи XVI Міжнародних майстер-класів для кларнету та саксофону (Острава, Чехія, 2017).
Понад 20 конкурсів у якості концертмейстера в Україні та за кордоном (Польща, Італія, Хорватія, Чехія), нагороджена дипломами кращого концертмейстера.
Постійно вдосконалюється та збагачує власний репертуар, вивчає нові програми.

 

Залиште свій відгук

Дивіться також

CAN'T STOP THE FEELING!


19:00
МУЗИКА АНГЕЛІВ. АРВО ПЯРТ
Концерт стане частиною Міжнародного органного фестивалю, який відбудеться у Львівському органному залі вже у дев’яте. З 14 липня по 18 серпня


19:00
VIVIENNE MORT


20:00