Фортепіанний речиталь Марти Кузій

постер Фортепіанний речиталь Марти Кузій
м. Львів, вул. Бандери, 8
17:00
100-150 грн

Майстерна піаністка, артистична виконавиця Марта Кузій-Андрущак з сольним концертом у Львівському органному залі. Цього вечора прозвучать твори Ж.Ф.Рамо та Д.Скарлатті.

Про виконавицю:
Марта Кузій-Андрущак
Народилася у Львові. Навчатись гри на фортепіано почала в 4 роки. Випускниця Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім.С.Крушельницької та Львівської Національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

2009 року отримала стипендію Міністрества Культури Республіки Польща “Gaude Polonia” на удосконалення майстерності у Музичній Академії ім. Кароля Шимановсього в Катовіцах (Польща) під керівництвом одного з найавторитетніших професорів в світі Анджея Ясінського.

У січні 2010 року отримала головну нагороду «Золотий Парнас» на V міжнародному фортепіанному форумі «Bieszczady bez granic» у Сяноку (Польща). До 2019 року викладала у Вроцлавській середній школі музики. З 2020 року працює в Меморіальному музеї ім. С. Людкевича у Львові.

Лауреат міжнародних та національних конкурсів. Останні роки провадить інтенсивну концертну діяльність, як в сольному і ансамблевому виконавстві, так і у супроводі симфонічного оркестру гастролювала в Україні, Польщі, Словаччині, Австрії, Німеччині, Франції, Швейцарії. Авторка курсу лекцій #MethodQouzii. Співпрацює із платформою ArtForLive.

Тривалість: близько години

Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

Залиште свій відгук

Дивіться також