Фотовиставка Ґаель Жірб «У воротах Європи» / In the Gates of Europe

постер Фотовиставка Ґаель Жірб «У воротах Європи» / In the Gates of Europe
м. Львів, вул. Валова, 18а

Фотовиставка французької журналістки про війну на Донбасі складається із двох частин, які показують життя військових в українських окопах та життя цивільних на передовій.

Поламані долі людей і напруга безкінечного очікування, яку пересвідчують наші воїни у цій траншейній війні стали головними сюжетами останніх репортажів Ґаель Жірб. Французька фотожурналістка хоче бачити не лише руїни і незгоди – її більше цікавлять люди і їхні долі. Ця війна змінила усіх, вважає Ґаель, і продовжує змінювати європейську історію.

Ґаель Жірб (нар. 1976) – французька фотографиня та смілива жінка. Вона навчалася фотожурналістиці у Парижі, в EMI-CFD – Ecole des Métiers de l’Information (Школа мистецтва інформації). З 2006 року Гаел мандрує світом (Африка та Азія) та «закритими» і часто таємничими просторами європейських міст, намагаючись показувати правду про життя і правду про світ. З початку війни на сході України вона отримала акредитацію зі сторони української армії і веде фоторепортажі з передової. Одночасно вона допомагає військовим та цивільним і співпрацює з військовими госпіталями.

Куратори: Шумилович Богдан, Олесь Дзиндра
За підтримки «Музею Ідей» та львівських меценатів
За участі Військового-медичного Клінічного Центру Західного Регіону (Юрій Сушко)

Залиште свій відгук

Дивіться також

Офіційне відкриття виставки “Яскраві Літні Спогади” Бортнік Катерини
Вернісаж виставки


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
відповідно роботи установи
Виставка "URBAN - 8"
Візуальний проект "URBAN - 8" - це 8 книгосвітлин, 8 різних колаборацій з відвідувачами URBAN бібліотеки, 8 сюжетів з власними лініями.


в Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
12:00 - 19:00
"Еротика куртуазна та іронічна в графіці та живописі"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Вернісаж: 26 вересня, 16:00