Ф'южн піца та кіно

постер Ф'южн піца та кіно
Львів, пл. Міцкевича 6/7
,

Друзі, щиро вдячні за атмосферу, яку творимо разом, на хюґе гастро-вечорах: Fusion Pizza & Кіно! Наша сінема-подорож Італією триває - тож, у середу та четвер, 25 та 26 листопада, готуємося до нових пригод та емоцій. Обіцяємо найсмачнішу ф'южн піцу від Шефа, найкращі відео картини та п’янкий презент від нашої шеф-бармена.

Вхід на хюґе вечори вільний, поспішайте зібрати друзів та зарезервувати місце.

… короткий анонс #3 Fusion Pizza & Кіно

 Що переглядаємо?

 Середа, 25 листопада. «Їсти, молитися, кохати» (2010) з Джулією Робертс. «Я закохалася.У мене серйозний роман з моєю піцою… Це піца «Маргарита» в Неаполі – твій моральний обов’язок з’їсти її з апетитом».

 Четвер, 26 листопада. «Життя прекрасне» з Роберто Беніньї (1997) не залишить байдужим жодного глядача. Стрічка отримала численні нагороди, у тому числі «Оскар» за кращу чоловічу роль, музику до фільму, кращий фільм іноземною мовою, гран-прі Канського фестивалю і etc.

 Як це відбувається?

Частина ресторану перевтілюється у «сінема-зал», такий собі ф’южн. Зручно вмощуєтеся за столики. Опускається екран. І ви – уже в кіно, хоча на справді у ресторані. Із запропонованого меню – обираєте fusion піцу, яку бажаєте спробувати.

 Супер-бонус!

Для усіх відвідувачів кіно-сеансу – «димний» за спешл ціною!

Коли?

25 та 26 листопада о 19:00

Ще щось?

Якщо ви не осилили під час вечора посмакувати усіма видами піци, не переймайтеся – ви можете замовити з собою або скористатися нашою доставкою 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Black Friday у Львові

 Одержима Сексом (16+)


розклад сеансів в описі
Невідома Італія. Матера - місто з каменю (0+)

 Поневолені (18+)  Possessor