Готична сюїта. Органний концерт

постер Готична сюїта. Органний концерт
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00

Органні концерти Станіслава Калініна – це завжди прояв глибини та щирості, що торкаються душі. Соліст Харківської обласної філармонії, який з початку повномасштабної війни відмовився виїжджати з рідного міста. Органіст, який залишився поруч із своїм найближчим другом, органом Alexander Schuke, щоб оберігати його і давати йому можливість звучати, навіть без глядачів. Музикант, якого можна назвати багаторічним і незмінним лідером серед органістів Харкова, гратиме у Львові. Не пропустіть два концерти Станіслава Калініна в серпні у Львівському органному залі.

 

Виконавець:

Станіслав Калінін – орган

 

У програмі: 

Твори Йоганна Себастьяна Баха, Три частини з Musica Dominicalis Петра Ебена, “Готична сюїта” Леона Боельмана.

 

Тривалість: близько години


 

Про виконавця:

Станіслав Калінін – соліст Харківської обласної філармонії, органіст, піаніст-концертмейстер, клавесиніст.

Вихованець Харківської середньої спеціальної школи-інтернату. Закінчив історико-теоретичний факультет Харківського державного університету мистецтв імені Івана Котляревського. Другу вищу освіту за спеціальністю “орган” здобув у Національній музичній академії України (клас заслуженої артистки України, професора Галини Булибенко).

Професійну майстерність як органіст і клавесиніст вдосконалював у магістратурі Санкт-Петербурзького державного університету (2008).

Станіслав Калінін є стипендіатом Вагнерівського фестивалю в Байройті (Німеччина, 2002), неодноразово був відзначений як кращий концертмейстер на міжнародних конкурсах. У 2009 році був нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України та Подякою Прем’єр-міністра України.

Свою карʼєру як органіст розпочав у 2002 році у Харківській обласній філармонії, у 2006-2008 рр. був художнім керівником Будинку органної та камерної музики Харківської обласної філармонії.

Концертує у Європі, США, Китаї.

За роки роботи в Харківській філармонії зіграв більше 1200 концертів, в тому числі близько 100 різноманітних сольних програм. Концертні програми містять органну музику різних стилів, епох та національних шкіл. Автор багатьох власних перекладень інструментальної та вокальної музики для органа.


 

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Залиште свій відгук

Дивіться також