постер HAMLET
!FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26)
не пропусти
18:30
390-640 грн

ФРАНКІВСЬКИЙ ДРАМТЕАТР ПРЕДСТАВЛЯЄ

У Львові на !FESTrepublic відбудеться неоопера «HAMLET». Сучасна музична опера поєднала у собі актуальну режисуру і різні музичні напрямки. До того ж, несподівані персонажі розмовляють українською мовою авторського перекладу відомого письменника Юрія Андруховича.

Якщо ви думаєте, що класика давно вже застаріла, наша неоопера «HAMLET» здатна з цим посперечатися. Вперед до підземелля. Герої Шекспіра вже давно померли. Але богині помсти Еринії, персонажі «Макбет», пробуджують Гамлета, а разом з цим, з темряви виринають звуки музики та нестримні герої, які повстали для спокути гріхів і змін в долі людства. Але чи здатен Гамлет цього разу знайти відповідь на вічні питання і позбавитися жаху, який не дає йому спокою ані на цьому, ані на тому світі?

Неоопера за мотивами Шекспіра

Розмовна лексика і чорний джаз, рок-мотиви та тріп-хоп. Ноти з саундтреків до кінофільмів 70-х та циганщина. Сербське весілля та псевдо цитати з класичної музики. Буде несподівано, сміливо та сучасно. Важливу роль у виставі відіграє багатошарова електроніка.

Щоб побачити неооперу "HAMLET" у Львові, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста.

Яку виставу неможна пропустити у Львоі? Неооперу "HAMLET!

Авангардна постановка
Сміливий експеримент
Такого Гамлета ви точно не бачили!
Режисер – н.а. України Ростислав Держипільський
Композитори – Роман Григорів, Ілля Разумейко
Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна
Художник по костюмах – Леся Головач

Залиште свій відгук

Дивіться також