Хаос та естетика. Ігор Колісник.

постер Хаос та естетика. Ігор Колісник.
м. Львів, вул. Вірменська, 7

щотижня в Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
постер 2 Хаос та естетика. Ігор Колісник. постер 3 Хаос та естетика. Ігор Колісник. постер 4 Хаос та естетика. Ігор Колісник. постер 5 Хаос та естетика. Ігор Колісник.

З початком війни багато митців рефлексують через творчість. Більшість із них попри нестерпність ситуації яка є приводом для творчості все ж формально витримують візуальну естетику, не анти естетику. Як таке можливо? Найпрекрасніші твори мистецтва часто сюжетно про найтрагічніші сторінки буття. Можливо це відбувається через чистоту переживань. Немає місця для півпочуттів. Зло і добро проявляються. Найбільші цінності існування людини стають виразними і чіткими.

Ігор Колісник створив нову серію творів з початком війни. Війна спричиняє хаос. Ігор відображає його міняючи землю з небом місцями, перевертаючи прапор жовтим догори. Бо все що відбувається навколо – ламає логіку життя, його плин. Все відбувається невчасно і не так. Це породжує сум’яття і викликає збурення емоцій. Проте художник сублімує це в естетику. Творчість не зупиняється.

Галерея Зелена канапа працює для вас щодня, крім понеділка, з 12 до 19.00. 10% з прибутку спрямовуємо на благодійну допомогу для подолання війни в Україні. 

Залиште свій відгук

Дивіться також