Inspiration Day. Onco Talks Lviv

постер  Inspiration Day. Onco Talks Lviv
Львів, 14 липня з 9:00 год. Центр імені Митрополита Шептицького, вул Стрийська, 29, ауд. 402
9:00

Рак – смертельна хвороба? А якщо ми вам скажемо, що не завжди? Шість спікерів приїдуть з Києва до Львова, щоб розповісти власні історії боротьби з онкозахворюваннями. Успішні історії.

Шість спікерів  - це «Inspiration family» - асоціація до якої входять чотири проекти: Soul sisters - простір канцеросвіти та підтримки, Cancel-R, благодійний фонд «Simul Fortes» та Громадська Організація Інвалідів Онкології «Квант».

Наша мета - змінити ставлення суспільства до онкології та підтримати пацієнта на усіх стадіях лікування. Нас об’єднала спільна філософія: ніхто не має проходити цей шлях один. Життя, щастя, любов, натхнення - все це існує й має право бути навіть якщо у вас рак.

Ми розкажемо неймовірні історії боротьби - про вагітність та рак, секс і мастектомію, пошуки щастя під час рецидиву та про збір коштів. Ви отримаєте нагоду віднайти однодумців та сили рухатися далі попри важкий діагноз.  

Inspiration onco talks - це масштабний проект, який ми успішно реалізували в Києві протягом 5-ти місяців – 21 лекція, 12 спікерів і безцінна інформація, яку не знайти в книжках. Власний, унікальний досвід лекторів на теми: прийняття діагнозу та нової зовнішності, підтримка стосунків з родичами та коханими, мотивуючі історії перемоги над хворобою, збір коштів на лікування.

Навіть якщо ви не онкопацієнт приходьте до нас вчитися бути щасливими у будь-якій життєвій ситуації. Ми відкриті суспільству.


Також у межах події в Центрі Шептицького відбудеться фотовиставка Oncobraves. Участь в ній взяли жінки з онкозахворюваннями.

*А наприкінці нашої зустрічі, на вас очікує "Таємний спікер". Хто саме - це сюрприз!
Більш детальна інформація та програма заходу за посиланням: http://inspirationdaylviv.tilda.ws/

ВХІД ВІЛЬНИЙ.  Але за попередньої реєстрації, яку необхідно здійснити за посиланням (кількість місць обмежена) https://goo.gl/forms/43ldYgquMscTuuLl1

Організатор 

«Inspiration family» - асоціація до якої входять чотири проекти: Soul sisters - простір канцеросвіти та підтримки, Cancel-R, благодійний фонд «Simul Fortes» та Громадська Організація Інвалідів Онкології «Квант».

 


 

Залиште свій відгук

Дивіться також

ШЕВЧЕНКО.UA


15:00
TIMETRAVELLERS
Вистава


19:00