Історії кохання для дорослих

постер Історії кохання для дорослих
Львів, вулиця Федьковича, 54/56
18:00
від 200 грн

Спектакль «Історії кохання для дорослих» у Львові відбудеться 26 липня 2024 року о 18:00 у Палаці культури залізничників «Рокс».

Чому варто піти у театр на виставу «Історії кохання для дорослих» у Львові?

  1. Яскрава та легка комедія для дорослих.
  2. Ефектний сюжет та ваші улюблені актори театру і кіно у головних ролях.
  3. Заряд позитиву та бадьорості, якого вистачить надовго.

Спектакль «Історії кохання для дорослих» у Львові

Хочете – називайте виставу «Історії кохання…», хочете – «діалогами про «це». У будь-якому разі отримаєте неймовірний досвід від перегляду! Адже у нетривіальній комедії за мотивами твору Збігнєва Ксьонджика кожна дія, кожен погляд, кожна фразу будуть влучними, дотепними та – прямісінько в «десятку». Ну а на сцені – неперевершені Олексій Вертинський, Людмила Смородіна, Анатолій Гнатюк, Ксенія Вертинська, Олександр Папуша та В'ячеслав Жила. Пропустити – неможливо!

Пікантні дискусії про «це» на львівській сцені

26 липня на вас чекатиме яскрава постановка із шести новел. І кожна виявиться квінтесенцією розмов та роздумів на інтимні теми. Тонка іронія та бездоганна гра акторів не залишить вам іншого вибору, як сміятися щиро і до сліз. Адже у головних героїв – так багато спільного з кожним із нас: вони чуттєві, чесні, щасливі та нещасні… Тож ви не лише піднімете собі настрій, але й отримаєте чимало корисної інформації! Музичний супровід вистави забезпечує блискучий музикант і яскравий актор Юрій Звонар. Чекаємо на вас!

Залиште свій відгук

Дивіться також