Іван Проців. “Дорога додому” виставка живопису та графіки

постер Іван Проців. “Дорога додому” виставка живопису та графіки
м. Львів, вул. Вірменська, 7

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
постер 2 Іван Проців. “Дорога додому” виставка живопису та графіки постер 3 Іван Проців. “Дорога додому” виставка живопису та графіки постер 4 Іван Проців. “Дорога додому” виставка живопису та графіки постер 5 Іван Проців. “Дорога додому” виставка живопису та графіки

За останні 20 років у львівського художника родом з села з красивою назвою Княжолука на Прикарпатті назбиралося більше двох десятків пейзажів, які досі не були представлені публіці.

Ніякої урбаністики. Кольорові заквітчані луги, краєвиди річки Свіча, намиті каміння після паводку, ластівчині нірки у береговому відкосі, Ясна гора з монастирем отців Василіан на її верхівці. Окремою лінією є графічно досконалі «портрети» дерев. Монохромні, в стилістиці близькій до медитативної філософії мистецтва сходу, Японії.

Раніше Іван Проців часто приїжджав до свого дому дитинства і ходив «на етюди». Іван любить одиноке споглядання. Його пейзажі відображають цей стан, ці образи рідної і такої улюбленої землі.

Сьогодні «Дорога додому» резонує з теплою ностальгією багатьох українців. Ми ще гостріше любимо свою землю, свою малу батьківщину. То ж ця виставка має всі передумови стати оновлюючим естетичним досвідом для її глядачів.

Відкриття виставки відбудеться 22 листопада о 17.00

 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Хамерман Знищує Віруси


19:00
Жанна Лтавська


19:00
MamaRika


19:00