постер Jan Blomqvist
м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7
22:00

OMG! Це стане головною вечіркою літа, яку не можна пропустити, адже Jan Blomqvist - зірка світового масштабу, який продовжує серію вечірок “Stories 4”

Перші концертні виступи Jan Blomqvist в 90-х роках були злиттям панку, хардкору, бріт-попу та рок-н-ролу. Ключові виступи на фестивалі Fusion, вірусні музичні кліпи та дебютний EP на Stil vor Talent запустили його шалену популярність та початок хаус-музики. Наступні виступи у Burning Man у 2016 році та легендарних Zero Party (з 2013-2018) у Нью-Йорку вивели його звук на північноамериканську сцену та дали чіткий та зрілий приклад другої хвилі руху електронної музики, яку можна почути в його дебютному альбомі Remote Control 2016 року та в його найновішому - Disconnected.

Його унікальна музика поєднується з масивними клубними ритмами, що складаються завжди з 808 ударних барабанів, старовинних барабанних машин та ручних, виконаних вручну ударних канавок.

Ніч, проведену під вайби його музику важко буде забути, тому запрошуємо вас на найспекотнішу вечірку у нічний клуб Split уже 11.06.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Phil & Derec!

Караоке ODEON


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн
о 18:00