Кастинг топ-модель Львова

постер Кастинг топ-модель Львова
м. Львів, вул. В. Великого, 2
063 268 22 30 (Марта)
20:00

У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ КАСТИНГ НА ТОП-МОДЕЛЬ
Вперше, у Львові, пройде кастинг на конкурс нового формату – Топ модель Львова 2018. Під гаслом - Health & Beauty. Для розумних, стильних, яскравих та впевнених у собі дівчат!
Кастинг проходитиме,  в четвер, 22 лютого з 20:00 в приміщенні Deluxe night club (В. Великого, 2) з 20:00.
 Основні вимоги до дівчат, які претендують на звання головної топ-моделі міста: вік від 15 до 25 років, зріст від 1,67.
На кастинг дівчатка повинні приходити з мінімальним макіяжем, в одязі, який дає можливість розгледіти фігуру та  взутті на підборах.
Для учасниць Топ модель Львова 2018, Health & Beauty, відкриються двері у світ шоу-бізнесу та фешин-індустрії. Два тижні підготовки, фотосесії, відео зйомки, інтерв’ю на радіо та телебаченні, прес-конференції, відвідини найкрутіших подій та закладів міста.
Переможниця проекту отримає головний приз – подорож до Парижу! А, також, прийме участь у конкурсах краси від модних українських глянців – XXL та  JOY.
Усі фіналістки отримають цінні подарунки від партнерів конкурсу, ювелірні прикраси, дорогу європейську косметику та вишукану елітну біжутерію від бренду DE TIARA.
Одна із фіналісток Top Моdель Львова - 2018, отримає унікальний шанс стати учасницею світового шоу Miss TV International - 2018, який, цього року, пройде на території одного із найрозкішніших комплексів України - Edem Resort Medical & SPA. У проекті візьмуть участь 20 найвродливіших дівчат з усього світу – Центральна Європа, Балтика, Африка, Близький Схід.

Відгуки 1

 Василина
Хочу стати фотомоделю!!!

Залиште свій відгук

Дивіться також