KEIKO MATSUI

постер KEIKO MATSUI
м. Львів, вул. Чайковського, 7
19:00

Відома японська піаністка, талановитий композитор Кейко Мацуї з концертом у Львові! Безмежна і різноманітна - так характеризують музику Кейко. Сама ж композитор розповідає про те, що для неї музика - це ключ до душі кожного слухача, це засіб порятунку від самотності і смутку. 

Встановлюючи ледь відчутний зв'язок з аудиторією, піаністка «налаштовує» всіх на один лад, і тоді серця звучать в одному ритмі, в одній тональності з неймовірною музикою. Кейко Мацуї –  артист без громадянства. Невпинно гастролюючи, вона доносить свою творчість практично в кожен куточок світу. Музика Кейко Мацуї не знає кордонів, а змішання музичних впливів зробили її унікальною.

 «Музика безмежна і створює єдність серед людей», - запевняє японська піаністка та композитор. «Не один раз я переконувалася в тому, що музика рятує мене. Між мною і шанувальниками моєї творчості завжди присутній зв'язок, разом ми розділяємо гармонію ». 

З продажем більш ніж 1,5 мільйона альбомів і безліччю концертів по всьому світу, Кейко Мацуї є однією з найяскравіших зірок в області інструментальної музики. Вільна душа і творчі гени забезпечили їй неймовірну можливість ділити сцену з такими відомими особистостями, як Стіві Уандер, Майлз Девіс, Дейв Коз, Х'ю Масекела і Боб Джеймс. 

25 січня 2011 року рекордингова компанія «Shanachie Entertainment» випустила на світ «The Road ...», довгоочікуваний, вироблений самостійно, 22-ий альбом Кейко, випущений в США. «Кейко Мацуї виходить за всі рамки класів та категорій», - стверджує Дені Уейс, віце-президент «Jazz A & R» компанії «Shanachie Entertainment». 

«Безумовно, Кейко - чудовий джазовий виконавець, її музика наділена сильним класичним, світовим і новоепохальним впливом, що в результаті є воістину унікальним. Обдарованість Кейко затьмарює інших, її дивовижні мелодії просто захоплюють дух! » 

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

World Christmas Songs


20:00
World Christmas Songs


18:00
Сильні слабкі жінки


19:00