КЛАСИКА ФЛЕЙТОВОГО РЕПЕРТУАРУ

постер КЛАСИКА ФЛЕЙТОВОГО РЕПЕРТУАРУ
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00
50-120 грн

“Чарівна флейта” Романа Ієвського з віртуозним фортепіано Ірини Кірчанової 14 червня подарують слухачам Органного справжню феєрію.
М’яке та мелодійне звучання флейти заворожує та занурює у справжню казку. Недарма у фольклорі багатьох народів світу флейта – магічний інструмент. Слухачів Органного залу своєю грою на флейті зачарує Роман Ієвський. У музичному чаклунстві йому допомагатиме піаністка Ірина Кірчанова. Вони  виконають найскладніші та найкрасивіші твори флейтового репертуару.Концерт розпочнеться з Баха. Партиту ля мінор для флейти соло нерідко виконують на престижних міжнародних конкурсах. Прозора та зрозуміла музика вимагає від виконавця неабиякої майстерності і знань. Кажуть, що концерти Моцарта - це своєрідний “рентген” для виконавця. Романа Ієвського “просканує” Концерт для флейти з оркестром соль мажор – урочиста, піднесена музика, написана в найкращих традиціях віденського класицизму. Далі пролунає витончена та емоційна Сонатіна Анрі Дютійє. Ця композиція глибоко занурює у свій надзвичайний казковий світ, з якого не хочеться виходити до останньої ноти. Наступна подорож – на музичну планету Жака Ібера та його Концерту для флейти з оркестром. Скерцозна перша частина, солодка та п’янка друга та віртуозний фінал нікого не залишать байдужим.“Чи чарівна флейта? Так, чарівна!”, – цей вислів Володимир Рунчак зробив назвою свого твору-присвяті В.-А. Моцарту. Розмаїття технічних прийомів, колосальне змістовне насичення та глибина – ось такийяскравий зразок української сучасної музики пролунає в Органному.
Далі звучатиме один із найскладніших творів для флейти - “Пісня Ліноса” Андре Жоліве. В основі твору – старовинний грецький міф про Ліна, сина Аполона, брата Орфея. Неперевершений знавець музики, він був убитий батьком за спробу зрівнятися з ним у співі. Завершить концерт спокійна, витончена арія “Aus liebe” зі “Страстей за Матвієм” Баха. Вона допоможе усім слухачам Органного отримати внутрішнє очищення та насолоду від її величності музики. Запрошуємо на по-справжньому чарівний концерт!

Роман Ієвський – флейта
Ірина Кірчанова – фортепіано

Й.С. Бах – Партита ля мінор для флейти соло
В.-А. Моцарт – Концерт для флейти з оркестром Соль мажор
А. Дютійє – Сонатіна для флейти та фортепіано
Ж. Ібер – Концерт для флейти з оркестром
В. Рунчак – “Чи чарівна флейта? Так, чарівна!“ (Музичний дарунок В.А. Моцарту)
А. Жоліве – “Пісня Ліноса” для флейти і фортепіано
Й.С. Бах – Страсті за Матвієм, арія “Aus liebe”

Тривалість: півтори години з антрактом.

Залиште свій відгук

Дивіться також