Концерт "Кольори" від екс-учасник гурту «ILLUSIONS» Андрія Бочка

постер Концерт "Кольори" від екс-учасник гурту «ILLUSIONS» Андрія Бочка
«Львівська Копальня Кави» (пл. Ринок, 10)
20:00
вхід вільний

Від кольору відчаю – до кольору свободи
Андрій Бочко презентує альбом «Кольори» у Львові
Екс-учасник гурту «ILLUSIONS» Андрій Бочко повертається на сцену з сольним проектом та новою програмою. У середу, 16 травня, в «Львівській Копальні Кави» (пл. Ринок, 10) відбудеться концерт-презентація альбому «Кольори» за участі піаністки Ірини Кірчанової. О 20:00 запрошуємо львів’ян насолодитись усіма відтінками музики. Вхід вільний.
«Альбом для мене особливий і в певному сенсі несподіваний, - розповів Андрій, автор музики і текстів. - Протягом п’яти років, з часів останніх записів з гуртом «ILLUSIONS», я майже не писав пісень. А коли музика знову почала з’являтись, спершу не планував формувати альбом. Лише згодом зрозумів, що всі ці пісні народжуються під впливом різних емоцій, зафіксованих у певний проміжок часу.

За словами музиканта, альбом написаний у проміжку з березня 2017 по січень 2018 року. Майже щомісяця народжувалась наступна композиція. Першою була заголовна — «Кольори». «Вона про те, що ми часто не віримо в себе, боїмося йти за своїми бажаннями, вважаємо, що ми не варті більшого. Але щойно людина наповнить своє життя кольорами, як одразу і життя наповниться змістом. Кожна з семи пісень - це наче кольори веселки. Кожен з них радісний чи сумний, теплий чи холодний. Таких емоцій сім: сподівання, відчай, радість, сум, надія, свобода, щастя. В кожній з них присутнє слово «колір» або те, що його символізує. І всі вони пов’язані певним змістом та подіями, що сприяли появі цих пісень», - додає Андрій. Завершує альбом пісня «Квітка» як квінтесенція всього альбому, підсумок усіх емоцій.

«Альбом написаний повністю під фортепіано, - каже автор. - Якщо раніше я писав пісні під гітару, то всі ці пісні вже написані під новий для мене інструмент. Це абсолютно новий досвід. І коли я вирішив його записати, то зрозумів, що хочу, щоби він саме таким і був — фортепіанним. Мені здалось, що так найкраще можна було передати той внутрішній стан і ті емоції, коли ти наодинці з собою. І від цього робилось аранжування, з яким чудово впорався Nazar Skrypnyk, а виконала львівська піаністка Ірина Кірчанова. Обкладинкою альбом стала чудова робота «Oil Colours» польської художниці Йоланти Хованьської (Jolanta Chowańska)».

Залиште свій відгук

Дивіться також

Виставка «Роботів Трансформерів»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
з 10:00 по 22:00 годину
Весняний Будівельний Форум


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
ENTER.UA/ORPHEUS.UA


19:00