Концерт "Кольори" від екс-учасник гурту «ILLUSIONS» Андрія Бочка

постер Концерт "Кольори" від екс-учасник гурту «ILLUSIONS» Андрія Бочка
«Львівська Копальня Кави» (пл. Ринок, 10)
20:00
вхід вільний

Від кольору відчаю – до кольору свободи
Андрій Бочко презентує альбом «Кольори» у Львові
Екс-учасник гурту «ILLUSIONS» Андрій Бочко повертається на сцену з сольним проектом та новою програмою. У середу, 16 травня, в «Львівській Копальні Кави» (пл. Ринок, 10) відбудеться концерт-презентація альбому «Кольори» за участі піаністки Ірини Кірчанової. О 20:00 запрошуємо львів’ян насолодитись усіма відтінками музики. Вхід вільний.
«Альбом для мене особливий і в певному сенсі несподіваний, - розповів Андрій, автор музики і текстів. - Протягом п’яти років, з часів останніх записів з гуртом «ILLUSIONS», я майже не писав пісень. А коли музика знову почала з’являтись, спершу не планував формувати альбом. Лише згодом зрозумів, що всі ці пісні народжуються під впливом різних емоцій, зафіксованих у певний проміжок часу.

За словами музиканта, альбом написаний у проміжку з березня 2017 по січень 2018 року. Майже щомісяця народжувалась наступна композиція. Першою була заголовна — «Кольори». «Вона про те, що ми часто не віримо в себе, боїмося йти за своїми бажаннями, вважаємо, що ми не варті більшого. Але щойно людина наповнить своє життя кольорами, як одразу і життя наповниться змістом. Кожна з семи пісень - це наче кольори веселки. Кожен з них радісний чи сумний, теплий чи холодний. Таких емоцій сім: сподівання, відчай, радість, сум, надія, свобода, щастя. В кожній з них присутнє слово «колір» або те, що його символізує. І всі вони пов’язані певним змістом та подіями, що сприяли появі цих пісень», - додає Андрій. Завершує альбом пісня «Квітка» як квінтесенція всього альбому, підсумок усіх емоцій.

«Альбом написаний повністю під фортепіано, - каже автор. - Якщо раніше я писав пісні під гітару, то всі ці пісні вже написані під новий для мене інструмент. Це абсолютно новий досвід. І коли я вирішив його записати, то зрозумів, що хочу, щоби він саме таким і був — фортепіанним. Мені здалось, що так найкраще можна було передати той внутрішній стан і ті емоції, коли ти наодинці з собою. І від цього робилось аранжування, з яким чудово впорався Nazar Skrypnyk, а виконала львівська піаністка Ірина Кірчанова. Обкладинкою альбом стала чудова робота «Oil Colours» польської художниці Йоланти Хованьської (Jolanta Chowańska)».

Залиште свій відгук

Дивіться також

 Школа здорового способу Життя ActiveLife
Розпочніть осінь здорово! Записуйтесь в Школу здорового способу Життя ActiveLife!


Щосуботи
Виставка графіки “КРИВІ” Ольги Фразенко


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
III Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Виставка-ярмарок «Готельний та ресторанний бізнес»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Режим роботи виставки: 18.10 - 11:00 – 18:00 19.10 - 10:00 – 18:00 20.10 - 10:00 – 18:00