Концерт Кирила Костюковського

постер Концерт Кирила Костюковського
вулиця Городоцька, 38
(0322) 330-404
(067) 795-58-80 (Довідка/акредитація)
19:00

Осіннє сонце у Львові. Концерт композитора, піаніста Кирила Костюковського
27 жовтня, 19.00
ТЦ "Слово і голоС", вул. Городоцька, 38

Уперше у Львові
концерт піаніста, композитора Кирила Костюковського. Відбудеться у найзатишнішому просторі Театрального центру «Слова і голоС», де глядач/музикант/музика - нероздільні, і не розділені простором.
Постать неординарного митця Кирила Костюковського цікава і оповита різними чутками. Деякі його відео на каналі YouTube мають мільйони переглядів, чимало інтернет- шанувальників по всьому світу залишають свої відчайдушні коментарі під відео. Музичними композиціями Кирила надихається навіть ландшафтний дизайнер Парижу, а силовики з Росії зізнаються, що це робить їх добрішими. Його творчість називають " тією, яка лікує", змінює свідомість.
У 2015 році після появи вуличного фортепіано у Львові, Київ підхопив цю традицію. Кирило був одним із перших піаністів, хто почав грати на вулиці, щоб бути ближче до своїх слухачів. 5 років тому разом з колегами-піаністами заснував проєкт Піанофунікулер у Києві. Також Кирило Костюковський - дизайнер одягу та прикрас, еко-активіст. Організатор конкурсів для піаністів.
Відгуки з інтернету про творчість Кирила Костюковського :
«I love his materpiece, before I sleep, I am playing all my dowloaded music from this adorable and talented man.»
You can not just learn to play like this. What you are hearing here is an expression of emotion that is the result of this mans entire life. I don't know anything about him, but i have to say.. this is so unbelievably beautyfull, words just can't express it.
«Я один слушаю и смотрю как он играет в тысячный раз??"
«Why does it sound like he's not playing alone? Its like he's an whole orchestra himself. Just awesome.»
«Слушаю, слушаю и каждый раз трогает за самое живое...... Такое может написать и исполнить только Человек с большем любящем сердцем! Киiв Спасибо за такого Человека!»
Концерт відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Городоцька. 38.
Квитки можна придбати в касі театру або на сайтах, вказаних вище.
Запрошуємо!
 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Фестиваль ДРЕВО програма на жовтень


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Сильні слабкі жінки


19:00
ДикоBRASS


20:00
ДикоBRASS


17:30