Концерт-презентація нової програми Абраама Броди (США)

постер Концерт-презентація нової програми Абраама Броди (США)
Трамвайне Депо ( вулиця Городоцька, 181, Львів, )
21:00

ДРЕС-КОД: Cocktail

Музика Абраама Броди проводить нас через вивчення власної уразливості, через дослідження швидкоплинності наших сучасних стосунків та крихкості стін, які ми будуємо навколо себе. Разом із колективом відомих у Литві музикантів,  Абраам Броди запрезентує  свою нову  унікальну програму. Ця музика ввійшла  в останній альбом  Броди «Перетини», записаний у студії Greenhouse в Ісландії. Абраам Бродинародився в Америці у литовській родині. Співпрацює із всесвітньо відомою мисткинею в жанрі перформанс Мариною Абрамович. Був включений у рейтинг “топ 10 артистів 2017 року” на Нью-Йоркському радіо.

Співак, композитор, скрипаль-віртуоз та  мультиінструменталіст, наразі Абраам живе на два міста – Рейк‘явік та Нью-Йорк. 

Склад тріо Абраама Броди – це не класичний ансамбль, де кожен виконавець грає лише на одному інструменті. Це мульти-інструментальність, де кожен учасник тріо весь час перевтілюється, але незмінно залишається частиною дійства.

Августас Баронас – литовський ударник. Після завершення школи, Августас навчався в Нідерландах в Гаазькій Королівській консерваторії та здобув магістерський ступінь в консерваторії Амстердаму.  Віолончеліст  Арнас Кмеляускас, здобував освіту у Гаазі та Амстердамі і є лауреатом понад 20 національних та міжнародних нагороди. Скрипалька Лора Кміеляускайте яскраво презентує себе в сфері класичної  та сучасної музики,  а також  як  актриса . Стрічка  Мир нам в наших мріях”, де скрипалька виконала головну роль, стрічка була представлена на Каннському кінофестивалі 2016 року.

Запрошуємо на подію-презентацію, музику та шоу– нове творіння Абраама Броди, що неодмінно Вас вразить!

Залиште свій відгук

Дивіться також