Лазанья по-французски

постер Лазанья по-французски
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
(032) 235-55-83 (каса)
(032) 235-67-62 (адміністрація)
(032) 243-24-26 (прес-служба)
19:00
190-740 грн

Легкі, невибагливі, бульварні комедії відомого французького комедіографа Марка Камолетті з успіхом йдуть не тільки у Франції, але і в Великобританії, Фінляндії, Німеччини. Візьміть афішу будь-якого театру і обов’язково знайдете в ній «Гарнір по-французьки» або «Занадто одруженого таксиста».

У своїх творах Камолетти висміює пікантні життєві ситуації, які мають місце і в нашому житті, можливо в цьому причина того величезного успіху, яким користуються його комедії. «Лазанья по-французьки» — це комедія, в якій все так загралися, що часом не можуть згадати, хто вони і кого повинні зображати. Отже, запам’ятовуйте: Бернард — людина Жаклін, але зраджує дружині з молодою красунею. Жаклін — дружина Бернарда, зраджує чоловікові з Робертом. Роберт — кращий друг чоловіка своєї коханки, але вже по ходу вистави встигає змінити їй, «поклавши око» на красуню Сюзанну. Сюзанна — дорога штучка і коханка Бернарда, у якій сьогодні День народження, але замість подарунків їй вручають фартух і відправляють на кухню замість Сюзетт.

Сюзетта — кухарка, якій в цей вечір вдається непогано заробити, і в якій, між іншим, вельми ревнивий чоловік-Джордж. А, якщо серйозно, то кращий в спектаклі акторський ансамбль: Дмитро Лаленков, Тамара Яценко, Марина Ягодкіна, Георгій Хостікоєв, Христина Синельник і Євген Паперний так легко і невимушено висвітлюють інтриги Камолетти, що бульварна комедія на очах у публіки перетворюється на веселу і по-справжньому смішну театральну гру.

Тривалість вистави 2 год. 25 хвилин з одним антрактом.

Спектакль розрахований на найширшу глядацьку аудиторію: кожній людині потрібно іноді посміятися.

Відгуки 2

 Леся
Вчора 15.05.2019 була на комедії «Лазанья по-французьки». Це був незабутній вечір з любимими акторами. Найдзичайно талановита гра і дивишся з великим задоволенням. Особливо хочеться відмітити незрівнянну Тамару Яценко. Приклоняюся перед її талантом. Дай Бог її здоров"я на многія і благія літа. Хто ще не бачив виставу раджу подивитися.
 Кириченко Тетяна
Вчера с великой радостью посмотрела спектакль "Лазанья по-француски" и пребываю уже второй день в прекрасном настроении, которое мне подарили великолепные актеры. Изумительная игра!!! Вы не играете, вы живете на сцене! Особенная благодарность Тамаре Яценко!!! Являюсь Вашим давней поклонницей, Вы всегда великолепны, дарите людям радость и прекрасное настроение!!! СПАСИБО! Желаю Вам дальнейших творческих успехов!!!

Залиште свій відгук

Дивіться також

Dakh Daughters


19:00
СОЛО ДЛЯ МІДНИХ ТРУБ


18:00
ЕМІГРАНТИ


18:00
CLUB Самотніх сердець


18:00